Afyon projesinin basın toplantısı yapıldı.

Huzurlu İnşaat Afyon basın toplantısı

Yurdumuzun önde gelen  inşaat kuruluşlarından olan Huzurlu İnşaat yatırımlarına büyük bir hızla devam ediyor.Huzurlu İnşaat  1. Etap projesini  As Otelde yaptığı kahvaltılı basın toplantısı ile tanıttı.Ulusal  ve yerel basının ve halkımızın büyük ilgi duyduğu basın toplantısında konuşan Huzurlu İnşaat  Genel Müdür  Sayın Bayram Bıyıklı  böyle güzel ve Afyona yakışacak bir proje ile burada bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu bildirdi. Şirket ve proje hakkında bilgi veren Bıyıklı konuşmasını şöyle sürdürdü.

2009 yılında halkımıza kaliteli ve yaşanabilir konutlar üretmek gayesi ile kurduğumuz Huzurlu İnşaat, sizlerin teveccühü ile her geçen gün hedefine doğru ilerlemektedir.Huzurlu İnşaatın hedefi nedir.Huzurlu İnşaatın hedefi;inşaat teknolojisinin en son yeniliklerini kullanarak kaliteli ve bir o kadar da ekonomik,genç, ihtiyar,çocuk ve herkesin mutlu ve huzurlu olacağı yaşam alanları oluşturmak.Bol yeşil alanı olsun,çevreye duyarlı olsun,çocukların ,gençlerin eğlenebileceği mekanlar olsun;ev hanımlarının rahat edecekleri ,yaşlıların huzur içerisinde  yaşayabilecekleri konutlar üretmek.Çok şükür bu gün geldiğimiz noktaya baktığımızda bu çizgide ilerlemeye devam ettiğimizi görüyoruz.

Efendim Huzurlu İnşaatın geldiği noktaya bakacak olursak;Edirne'de 4. etap  ,Samsun'da 2 ve 3. etap , Manisa'da 1. etap,Kırklar elinde 2. Etap ,Edirne Uzunköprü de 2. Etap, Afyon Başmakçı da 1. Etap inşaatlarının yapımlarını  sürdürmektedir.Isparta ve Kütahya da içinde yatırım planlanmış olup, arsa çalışmaları devam etmektedir.

Efendim Afyonkarahisar için hazırladığımız proje 2 bloktan oluşmakta her katta dört daire mevcut daireler 120 ve 85 m2  olmak üzere atmış daireden oluşmakta.  Bloklarınız sekiz katlı ,sitemizde  % 84 yeşil alan,kamelya,süs havuzu,spor ve jimnastik alnı,her daireye oto park,24 saat güvenlik,görüntülü haberleşme sistemi,site bahçe duvarı,şifreli apartman girişleri gibi… günümüz için bir site de olması gereken bütün güvenlik sistemlerini ve hayatımızın bir parçası haline gelen deprem riskine karşı alınması gereke bütün önlemleri alarak böyle bir projeyi sizlerin hayatınıza sunmaktan dolayı çok mutluyum.

Toplantıda söz alan Süleyman bilir de Huzurlu inşaatın yatırımlarını yakından takip ediyoruz,Afyon’a böyle güzel bir proje ile geldikleri için çek teşekkür ederiz,başarılarının devamını dileriz dedi.

Huzurlu İnşaat koordinatörü Mehmet Kılıçaslan da  konuşmasında Huzurlu İnşaat  huzurlu mekanlar yapmaya devam ediyor,sizlerin desteği ile devam edecek.Projelerimizde daire sahibi olmaktan öte geleceğimizi teminat altına almış olacağız.

Efendim daire fiyatlarını çok makul sevide tutarak 600 tl taksitlerle bu projede daire sahibi olmak mümkün.

Kısmet olursa 2012 mart  sonunda temelini atmayı planladığımız projemizi yaklaşık 18 ay gibi bir zamanda da teslim etmeyi planladık.Afyon ilimizin zemin olarak en sağlam bir bölgesinde,Şuhut yolu üzerinde.Havası tertemiz,şehir gürültüsünden uzak bir güzel bir site olacak İnşallah.Efendim gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür eder,hepinize sağlık ve huzurlu bir ömür dilerim.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye