Vergi Dairesinden Huzurlu İnşaat'a plaket
Vergi Dairesinden Huzurlu İnşaat'a plaket !...

Edirne vergi dairesi düzenli ve yüksek vergi ödeyen mükelleflerine plaket veriyor. 2011 yılında vergilerini aksatmadan ödeyen Huzurlu İnşaat'a Arda Vergi Dairesi tarafından plaketle ödüllendirdi.

Arda Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Uslu ve Arda Vergi Dairesi Gelir Uzmanı  Turgay Duralı Huzurlu İnşaat merkezine gelerek Genel Müdür Bayram Bıyıklı'yı ziyaret etti.Ziyarette Arda Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Uslu, düzenli ve yüksek vergi ödeyen Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı'ya plaketini takdim etti.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Arda Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Uslu, ''Vergi kutsaldır,  bu bilinçle  düzenli ve yüksek vergi ödeyen mükelleflerimizi plaketle ödüllendirmeye karar verdik. Bu nedenle Huzurlu İnşaat'ın plaketini Bayram Bey'e takdim ettik.Ödenen tek kuruş vergi kutsaldır ve bu vergiler memleketimizin ve halkımızın hizmetinde kullanılmaktadır.Bu nedenle vergilerini düzenli ödeyen Huzurlu İnşaata ve Bayram Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum'' dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, ''Herkesin vatana ve milleti hizmeti farklı bir şekilde olmaktadır.Biz işadamları da vergi vererek istihdam sağlayarak hizmet etmeye çalışıyoruz.2011 yılında vergilerimizi düzenli ve eksiksiz olarak ödedik ödemeye de devam edeceğiz. 2012 yılında da geçen yıla oranla çok daha fazla vergi ödeyeceğiz, bu bize mutluluk veriyor. Bizim yaptığımız inşaatlar halkımızın büyük ilgisini gördü ve halkımız bizi tercih etti, buna paralel olarak da işlerimiz arttı ve ödeyeceğimiz vergide buna paralel olarak arttı. Bize bu plaketi sunmalarından müdür beye çok teşekkür ediyoruz ve ziyaretlerinden çok memnun olduk'' dedi.  


Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye