Uzunköprü 3.Etap Yapılan Kahvaltıyla Basına Tanıtıldı

HUZURLU İNŞAAT İSTANBUL KALİTESİNİ UZUNKÖPRÜYE GETİRDİ

 

Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı; ‘Huzurlu İnşaat olarak Uzunköprü’de evsiz kimse bırakmayacağız. 3. Etabımız Uzunköprü'ye hayırlı uğurlu olsun.’ dedi. 

Uzunköprü Huzurlu  Uzunköprü 3. Etap Tanıtımı ile ilgili 11 Haziran 2012 Pazartesi günü saat 10:00’da Garden Park’ta bir basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısında  Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, firma yetkilileri ve basın mensupları katıldı.

 Düzenlenen basın toplantısında konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı “İstanbul kalitesini Uzunköprü’ye getirdik. Uzunköprü’de yaptığımız konutları İstanbul’da yaptığımız konutlarla aynı kalitede itinada ve dayanıklılıkta yapıyoruz. Bilindiği üzere İstanbul 1. dereceden deprem bölgesidir Uzunköprü ve Trakya için böyle bir durum söz konusu olmasa dahi konutlarımızı bu standarda uygun şekilde inşaa ediyoruz.Şu ana kadar yaptığımız bütün çalışmalarımız testlerden başarı ile geçti. Buda bizim doğruluğumuzu desteklemektedir. Konutları sanki kendimiz oturacakmışız gibi inşa ediyoruz.Kendi güvenliğimiz,konforumuz,rahatlığımız için ne istiyorsak konutlarımızı da aynı ölçüde aynı duyarlılıkla inşa ediyoruz.Pahalıya da mal olsa azda kazansak kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik ve vermeyeceğiz.”dedi. 

Ve yeni proje ile ilgili bilgileri sundu ; "Huzurlu İnşaat siz değerli Uzunköprü halkına kira öder gibi ev sahibi olabilme imkanının yanı sıra size uygun yaşam alanları da inşaa ediyor.zemin etüd raporu alınmış, sağlam temeller üzerinde, dış cephelerine ısı yalıtımı yapılmış merkezi tv ve anten sistemi yapılmış, sığınak, asansör , kameriye gibi detaylar kullanılmış ve çocuk parkı mevcuttur.

 

Dairelerimizde 2+1 90m² olup, iç mekanlar kartonpiyer, silinebilin saten boya, pencere PVC çift ısı camlı (ahşap desenli) Merkezi kalorifer sistemi (doğalgaz uyumlu) Çelik kapı, iç kapılar 1. sınıf panel kapı, dış kapı şifreli görüntülü kapı haberleşme, mutfak dolapları MDF kaplamalı, ıslak zeminleri tavana kadar fayans, oturma mekanları ve salon laminat parke , merdiven ve sahanlıklar mermer, modern görünümlü balkon bulunmaktadır.

Firma olarak biz sizlerle yaptığımız hiçbir anlaşmayı sözde bırakmıyoruz. Yapacağımız yapmayı vaad ettiğimiz herşeyi sözleşmelerle kağıda döküyoruz.  

Depreme dayanıklılık, mutfak uygulaması, ısı yalıtımı, laminant parket görüntülü diyafon sistemi ve kameriye İhlas evlerinde sizlere sunduğumuz avantajlardan sadece bazıları.

90 m² birinci ve son katlarımızı 77,000 TL'den, normal katlarımızı ise 79,000TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz.

KALİTE DAİMA KAZANDIRIR sloganımız ile siz değerli Uzunköprü halkına kaliteyi uygun ödeme koşullarıyla sunuyoruz.

3.etabımızda toplam 20 dairemiz mevcut. Bunlardan 12 adedi satılmış durumda. Kalan dairelerimiz için de talepleri toplamaya devam ediyoruz. ve İhlas kalitesinden faydalanmak isteyen Uzunköprü halkını huzurlu inşaat güvencesiyle ev sahibi olmaya davet ediyoruz" dedi.

 Uzunköprü'de inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren ve yaptıkları çalışmalar ile de beğeni toplayan Huzurlu inşaat'ın ayrıcalıklı çalışmaları ile dolu İhlas Evleri'nde yerinizi almak istiyorsanız firmanın Cumhuriyet Mahallesi (Garden Park arkasında ) bulunan ofis'e uğrayabilir ya da 0284 513 93 51 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye