Uzunköprü Huzurlu İnşaat'ta Erken Teslim Sevinci

UZUNKÖPRÜ  ERKEN TESLİM SEVİNCİ

Huzurlu İnşaat Uzunköprü 1.Etap Hafta sonu düzenlenen törenle teslim edildi.

Huzurlu İnşaat,hafta sonu yapılan iftar yemeğiyle,Uzunköprü 1.etap evlerini teslim etti.Teslim törenine Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı,Uzunköprü Belediye Başkan Yardımcısı Hüsamettin Çotra,projede görev alan mimar ve mühendisler,daire sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı.Yenilen yemeklerin ardından söz alan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı şunları söyledi;

Öncelikle hepiniz hoş geldiniz

Evvela bu nimetleri veren Allah-ü Teala’ya şükr eder,emeği geçen herkese teşekkür ederiz

Söz verdik sözümüzde durduk. Huzurlu İnşaat'ta artık klasik hale gelen erken teslimatımızı Uzunköprüde’de gerçekleştirdik.4 ay evvelden dairelerinizi teslim ediyoruz

Huzurlu İnşaattan ev alan herkes hem maddi hem de manevi olarak kazandı.

Maddi olarak sağlam kaliteli bir inşaat yaptık. Burayı İnşa ederken hiç bir masraftan kaçınmadık. Uzaktan kumandalı garajımız, çocuk oyun parkı, süs havuzumuz, kamelyamız,dört katlı olmasına rağmen asansörümüz  daha nice güzellikleri sizlere getirdik.

Evimizin içi deseniz renkli pvc, çift Isı camlı pencere ,çelik kapı 1. Sınıf panel İç kapılar daha sayamadığımız nice malzemelerimizi Uzunköprü Halkının beğenisine sunmuş bulunuyoruz.

Manevi Olarak, Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem

 ‘’Ev Alma Komşu Al’’buyuruyor.Buradan ev alan insanların komşu haklarına en iyi şekilde riayet edeceklerine inanıyoruz.

Adeta bir kale duvarını andıran dış duvarlarıyla, aydınlatma sistemleriyle son derece güvenli huzurlu bİr siteyi Uzunköprü halkımıza teslim ediyoruz. Buranın değeri,kıymeti 2. etabımız bittikten sonra daha iyi anlaşılacaktır. 

Değerli misafirlerimiz ‘’Kalite Daima Kazandırır’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda şu anda Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan şantiyelerimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Edirne 1 ve 2 bitti. 3. Etap 96 dairenin bu ay sonu anahtar teslim töreni var. Yine 4. etabımız 1,5 Ay sonra anahtar teslimine başlayacağız. Ağustos Ayı İçinde 5. etabımızın temel atma töreni yapılacaktır.Kırklareli etaplarımız, Manisa da 1. Etabımız Samsun’da 1ve 2. etaplar devam ederken 3, etabımızın temeli atılıyor. Afyon’da, Afyon Başmakçı’da inşaatlarımız hızla İlerliyor.

Son olarak hepinize geldiğiniz için çok teşekkür eder,evlerinizin hayırlı uğurlu olmasını dileriz ,diyerek sözleri bitirdi.

 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye