Huzurlu İnşaat Samsun’da Hız Kesmiyor

Huzurlu İnşaat 3. Etap Projesini Tanıttı

Türkiye’nin bir çok yerinde projelerine devam eden İhlas Evleri Huzurlu inşaat, Samsun'da 3. etabını tanıttı.

Huzurlu İnşaat  3.Etap Projesini tanıtmak üzere hafta sonu Grand Asos Otelde yapılan öğlen yemeğiyle basın mensupları ile bir araya geldi.Toplantıya Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı,İhlas Holding ve Türkiye Gazetesi Karadeniz Bölge Temsilcisi Ahmet Kadem Kaptı,Huzurlu İnşaat Genel Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan,projede görev alan mimar ve mühendisler ,şirket çalışanları ile Samsun’da 1. ve 2. Etaptan daire alan müşteriler katıldı.

Yenilen yemeklerin ardından ilk olarak söz alan Karadeniz Bölge Temsilcisi Ahmet Kadem Kaptı;

İhlas Holding’in doğuşunu anlattı.Şirketimizin 22 Nisan 1970 yılında ilk olarak basın-yayın sektörü ile ticari hayatına başladığını, birlik beraberlik ve inançla bugünlere geldiğini anlattı.İhlasın kurulmasında en önemli esas ‘’insanların en hayırlısı,insanlara en faydalı olandır’’presibi esas alınmıştır.Gaye önce insan sonra insan ve yine insandır.Önce para sonra para ve yine para değildir.Allah-ü Teala’nın çalışan herkese,çalışmasının karşılığını verdiğini hiçbir çalışmayı karşılıksız bırakmadığını belirtti.Samsun üçüncü etabımız tüm Samsun halkımıza hayırlı olmasını diliyorum diyerek sözlerini bitirdi.

Ardından söz alan Huzurlu İnşaat İhlas Evleri Genel Müdürü Bayram Bıyıklı;

Toplantıya katılan herkese teşekkür ederek başladı. Bıyıklı,Türkiye genelinde 16 noktada şantiyelerinin bulunduğunu,bu ay içerisinde 84 daireyi teslim ettiklerini söyledi. Bıyıklı, toplantıda yaptığı konuşmada, " Biz Samsun'u Karadeniz'in merkezi olarak kabul ettik. Samsun'un en modern semti Atakum'da 3. etap projemizi hayata geçiriyoruz. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerimizle Samsun’lulura uygun fiyatı kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz.Ve İnşaatlarımızı kaliteli yapıyoruz,kaliteden hiçbir zaman taviz vermiyoruz.İhlas'tan ev alın siz de kazanın" diye konuştu.

Bıyıklı 3.etap projemiz Samsun’nun en güzel üç yerinden biri olduğunu,ulaşımının kolay,raylı sisteme çok yakın olduğunu belirtti.Ayrıca Çarşamba, Ordu ve  Bafra’da da arsa çalışmalarımız başladı diyerek sözlerini tamamladı.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye