HUZURLU İNŞAAT BİR KEZ DAHA SEVİNDİRDİ

Huzurlu İnşaat'tan klasiği haline gelen erken teslim bir kez daha yaşandı.Üçüncü Etap 4 ay Önce Teslim Edildi

 Edirne 3.Etabın  anahtar  teslim töreni cumartesi günü saat 11.00’da düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. Murat Odabaş,  Ahmet Birpınar,Huzurlu İnşaat genel Müdürü Bayram Bıyıklı,daire sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı.

         Sitede yapılan törende konuşan Ahmet Yılmaz Birpınar , "Temel atma törenini biz gelip yapmıştık. Kısa sürede bittiğini gördük. İnşaatı yapan Bayram Bıyıklı gerçekten kısa sürede inşaatı en mükemmel şekilde yapıp bitirdiği için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da yeni projeler bekliyoruz. Biz elimizden geldiği kadar kendisine destek vermeye devam edeceğiz. Daha büyük projeler bekliyoruz. Huzurlu inşaatın Anadolu’nun her yerinde proje yaptığını gördük. Hepinize hayırlı olsun diyoruz" dedi. 

Ardından Söz Alan  Murat Odabaş da "Anlamlı bir günde çok kıymetli müşterilerimizle bir aradayız.Huzurlu İnşaat'ı tercih ederek uzun süre oturacakları yeri seçerken kıymetli müşterilerimizi tebrik ediyorum. Hoş geldiniz diyorum. Gerçekten insanın bir ömür boyu biriktirdiği parayla yine ömrünü geçireceği evi seçtiği ve seçerken de dikkat ettiği bir şey ev almak. "Ev alma komşu al" derler ya, Huzurlu İnşaat'ı tercih edip ev alanlar İ huzurlu ve güvenli sitelerde komşuluk içinde yaşıyorlar. bugüne kadar yaptığı bir çok projeler var. Bunların bir çoğu İstanbul'da. İrili ufaklı Türkiye'nin bir çok ilinde - ilçesinde yeni siteleri böylelikle burada gördüğünüz gibi hayat buluyor. Bu gün bunlardan bir tanesinin açılışında sizlerle olmaktan çok mutluyum. Huzurlu İnşaatın Genel Müdürü Bayram Bıyıklı beyi tebrik ediyoruz. Gerçekten kendisi bir zoru başarıyor. Türkiye'nin her yerinde şantiyeler açmak, onları bir yerden idare etmek belli bir kalite ve standardı sağlamak, zamanında sırası geldiğinde de daire sahiplerine dairesini vermek büyük bir beceri kabiliyet ve çok iyi bir planlama istiyor. Yapıldığı yörelere Huzurlu İnşaat evleriyle birlikte bir kalite gelecek. Site hayatı insanlara büyük bir rahatlık imkanı sağlıyor. Çocuklarınız site içinde kendi evinde gibi rahatlıkla dışarıda oynamasına müsaade edeceğiniz parklar, oyun alanları imkanları geliyor. Siteler gittikçe tercih ediliyor. Siz de böyle bir yeri tercih etmişsiniz. Hepinize hayırlı olsun. Bu inşaatların her aşamasında hizmet veren tüm arkadaşlara ve Bayram Bıyıklı'ya da başarılarından dolayı teşekkür ediyorum"dedi.

     Murat Odabaş’ın ardından söz alan Edirne ve Kırklareli Bölge Müdürü ve Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı da "Sevinçten içim ağlıyor. Bunu hangi cümlelerle ifade edebilirim bilemiyorum. Çünkü insanları sevindiren Allah-u Tealayı sevindirmiş olur. Huzurlu inşaattan daire alanların memnun olduklarını görüyorum. Çünkü çok teşekkür aldım. Ufak tefek eksiklerimiz olabilir ama çok teşekkür aldım. Hayırlı insanlar hayırlara vesile olur. İnanıyorum ki, Huzurlu İnşaat'ın bu başlangıcı Edirne'ye bir kalite getirdi. Birinci, ikinci etap derken  Samsun, Ordu, Manisa, Afyon ve ilçelerinde inşaatlar sürüyor. Maşallah Allah nazardan korusun diyeyim önümüzdeki ay kısmet olursa Allah'ın izniyle Edirne'nin Uzunköprü İlçesi'nde 84 dairenin anahtarlarını teslim edeceğiz. Ayrıca yine Kırklareli'de birinci etap 32 dairenin anahtarlarını Ekim'de teslim edeceğiz. Bu insanların bize itimadı güveni var. İhlas dendi mi kalite konuşuyor. Bu dairelerde de insanlar huzurla oturacak. Gözünü kapasın girsin Allah korusun bir deprem olsa depremde sığınılacak binalar. Edirne merkezde bu üçüncü etapta tam 96 daire iki tane de dükkanımız var. 98 ayrı bölümden oluşan bu proje çok farklı özellikleri var. Dış duvarları kale gibi özel yaptık ve Edirne'de ilk defa oluştu, Konya'da kalıplarını yaptık. Duvarlar tuğladan değil, gerçekten kaliteli, kırılmaz, bükülmez, yıkılmaz duvarlar inşaa ettik. Binaların etrafı kalın perde betondan yaptık. Diktiğimiz fidanlar orman olacak. Çok iyi korunursa etrafı ormanla çevrilmiş bir site olacak.  Anahtarlarını teslim edeceğimiz müşterilerimize hayırlı olsun, güle güle otursunlar"dedi. 

Anahtar tesliminin ardından pilav, ayran ve helva ikramı yapıldı. 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye