HUZURLU İNŞAATTAN YENİ REKOR:9 AYDA DAİRELERİ TESLİM ETTİLER

Merkezi Edirne’de bulunan ve Türkiye’nin bir çok ilinde yatırımlarına devam eden  Huzurlu inşaat Edirne’de  yaptığı 4. etabı 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak daire sahiplerine teslim etti.

    Edirne’ye yaptığı ilk üç etabı hak sahiplerine teslim eden Huzurlu inşaat dördüncü etabını da tamamlayarak daire sahiplerine teslim etti. İstasyon Mahallesinde 1+1 olarak yapılan 24 daire 9 ayda bitirilerek daire sahiplerine teslim edildi.  Dairelerin teslim töreninde konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, “Edirne’de birkaç yıl önce kurduğumuz şirketimiz kısa sürede yüzlerce vatandaşımızı ev sahibi yaptı. Bu bize duyulan güven ve inşaatlarımızın kalitesinden kaynaklandı ve kısa sürede, Manisa, Afyon, Samsun,Kırklareli gibi bir çok ilde yatırım yapmamızı sağladı. Bize duyulan güven ve inşaatlarımız daki kalite nedeniyle dairelerimizin yüzde ellisi daha proje aşamasında satıldı. Şu anda anahtar teslimini yaptığımız 4. Etabımızın temelini 9 ay önce atmıştık. Bu kadar kısa bir sürede kaliteden ödün vermeden çok şükür inşaatımız tamamlandı ve bu gün anahtar teslimi yapıyoruz. Burada da diğer inşaatlarımızda kullandığım gibi  radye temel attık. Bizden daire alanlar her zaman kazandı. Geçen aylarda teslimatını yaptığımız ikinci etaptan daire alan bir arkadaşımız bu gün aldığı fiyattan yüzde 30 daha fazlasına dairesini sattı ve kazançlı çıktı. Bizden daire alanlar her zaman kazandı ve buraya yatırım yapanlarda yine kazanacak. Herkese hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

     Konuşmaların ardından dairelerin anahtarları sahiplerine dağıtılırken, aldıkları evlerini  gezen vatandaşlar  yapılan işçilikten ve kullanılan malzemenin kalitesinden çok memnun oldukları belirttiler. Törenin ardından katılımcılara pilav ayran ikram edildi. 


Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye