Huzurlu İnşaat, Samsun’da 3.etap projesinin temellerini attı.

Huzurlu İnşaat A.Ş Samsun’da Hız Kesmiyor

Huzurlu İnşaat, Samsun’da  3 projesinin temellerini attı.

        Huzurlu İnşaat Samsun 3.Etap temel atma töreni, 7 Ekim 2012 Çarşamba günü, saat 12.30’da yapılan görkemli  bir törenle gerçekleştirildi. Ahmet Kadem Kaptı, İhlas Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar, Huzurlu İnşaat Genel Müdür’ü Bayram Bıyıklı, arsa sahipleri, Huzurlu İnşaat’tan daire almış olan müşteriler ve çok sayıda davetli katıldı.

        İlk olarak söz alan Ahmet Kadem Kaptı; İnsanların dünya ve ahiret saadetlerini sevda edinmiş olan bir hizmetin öncüsü olduğunu, insanların dünyada ve ahirette rahat etmeleri için uğraştıklarını söyledi. İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanıdır Hadis-i Şerif’ini hatırlatarak, İnşaat grubumuzla da insanların dünyada rahat etmelerini sağlayacak kaliteli, sağlam ve huzurlu siteler yaptıklarını söyledi.

       Genel Müdür Yardımcısı  Ahmet Yılmaz Birpınar

Huzurlu İnşaat’ın Anadolu’da giderek büyüyen bir firma olduğunu, Yönetim Kurulu Başkan’ımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde Huzurlu İnşaat’ın Anadolu’nun tüm illerine,  hatta gerekirse tüm ilçelerine gireceğinin açıklamasını yaptı.

        İstanbul’da bugüne kadar 12.000 konut yapılarak teslim ettiklerini, İstanbul’un tecrübelerini Anadolu’nun tüm il ve ilçelerine taşıyacaklarını ve daha büyük projelere imza atacaklarını, Anadolu’da 26.000 daire hedeflerinin olduğunu söyledi. İnsanların daire alırken iki sebeple tercihlerini yaptıklarını, birinci sebebin iyi komşuluk ilişkileri kurmak için, ikinci sebebin ise yatırım olduğunu, bunun için de lokasyon’un önemli olduğunu belirtti. 

       Son olarak konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı ise; Huzurlu İnşaat olarak yaptığımız inşaatlarda insanlara iyilik yaptığımıza inanıyoruz.Çünkü ’’İyilik eden kendine, kötülük eden de kendine eder’’ sözünü hatırlatarak, insanlara güzel yaşama  alanları oluşturarak, kitaplarımızla ve yayınlarımızla  insanlara iyilik eden bir firma olduklarından bahsetti.

       Yapılan projeden kısaca bahseden Bıyıklı, inşaatlarımızı kaliteli ve sağlam yapıyoruz, sitelerimizin çevre duvarları bile kale duvarı gibi sağlam. Samsun 3.Etap projesi için çok uğraştıklarını, 3 blokta toplam 5 asansör kullandıkları, her dairenin deniz ve dağ cepheli olduğunu ve dairelerin hepsine klima takacaklarını belirtti.Yaptıkları ısı yalıtım sayesinde ısınma konusunda en az %70 tasarruf  sağlanacağının tecrübeyle sabit olduğunu belirtti. İnşaat’ta tuğla veya gazlı beton kullanılması için araştırmalar neticesinde tuğlanın Samsun koşulları için daha uygun ve sağlıklı olduğuna karar verdiklerini ve inşaatlarımızda tuğla kullanmaya devam edeceklerini söyledi. Dairelerin temellerinin atılmadan önce %25’nin satıldığını, projenin karlı bir proje olduğunu ve bu projeden daire alan herkesin kazanacağını belirterek 4. 5. ve 6. etaplar için anlaşmaların yapıldığını, 7.etabın ise Çarsamba İlçesinde olacağını,  Ordu, Amasya ve Sinop’ta da arsa çalışmalarının devam ettiğini belirterek sözlerini bitirdi.       Ardından temel atılarak gelen misafirlere yemekl  ikram edildi.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye