Edirne 5.Etap Temelleri Atıldı.Temel Atılmadan %75'i Satıldı

Huzurlu İnşaat, Edirne’de yatırım yapmaya devam ediyor. Temeli atılmadan yüzde 75’i satılan beşinci etap , metrekaresi 900 TL’den satışa sunuluyor. İlk dört etabı tamamlayıp anahtarları sahiplerine teslim eden Huzurlu İnşaat, Edirne’de, beşinci etabın temelini atmanın gurunu yaşıyor.

Huzurlu İnşaat’ın Edirne il merkezindeki beşinci etabının temeli; Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Ahmet Yılmaz Birpınar ve Ankara Koordinatörü Osman Ener ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla atıldı. Yeni Göçmen Evleri’nin bulunduğu bölgeye beşinci etabın temelini atan Huzurlu İnşaat, Edirne’lileri bir kez daha kaliteli ve ucuz daire anlayışıyla buluşturuyor.

BIYIKLI: EVLERİMİZDEN ALANLAR HEP KAR ETTİ

Temel atma töreni öncesi bir konuşma yapan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, insana hizmet etmenin zevkini ve gururunu yaşadıklarını belirtti. Edirne’nin Huzurlu İnşaat’ın inşaat işine ilk başladığı yerlerden biri olduğunu ifade eden Bıyıklı, “Bizden ev alanlar yüzde 90’a varan karlarda para kazandı. Bugün de temelini attığımız beşinci etaptaki evlerin metrekaresini 900 TL’den satışa sunuyoruz. Evlerimiz 90 metrekare,tamamlandığında 120 ila 130 bin TL arası fiyatlardan satışa sunulacak. Evlerin temelini atmadan yüzde 75’ini sattık. Geri kalan yüzde 25’lik dilimin satışını da en kısa sürede tamamlayacağız. Bu ay 32 daireli Kırklareli birinci etabın ve 84 daireli Uzunköprü ikinci etabın anahtar teslimini gerçekleştirdik. Uzunköprü üçüncü etabın anahtar teslimi de Allah izin verirse 2013 Haziran’da yapacağız” dedi.

BİRPINAR: ANADOLU’NUN HER İLÇESİNE KONUT YAPMAK İSTİYORUZ

 Ahmet Yılmaz Birpınar ise yaptığı konuşmada, İstanbul’da 12 bin konut yaptıklarını söyledi. Hedeflerinin, Anadolu’nun her il ve ilçesinde konut yapmak olduğunu ifade eden Birpınar, “Bu hedefimize ulaştığımız takdirde Türkiye’de 26 bin konutumuz olacak. Bizler, Anadolu’nun her köşesinde Huzurlu İnşaat’ın evlerini görmek istiyoruz” dedi.

Huzurlu İnşaat Ankara Koordinatörü Osman Ener de Edirne’de beşinci etabın temelini atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Hedefimiz her zaman kaliteli inşaatlar yapmak. Huzurlu İnşaat Markasını , buradaki konutların değerine değer katacak” diye konuştu.

Konuşmaların ardından beşinci etabın temel atma töreni gerçekleştirildi. Temel atma töreni sonrası katılımcılara etli pilav ve ayran ikramında bulunuldu.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye