UZUNKÖPRÜ'DE HUZURLU İNŞAAT'TAN BİR ERKEN TESLİM DAHA!!!

                 HUZURLU İNŞAAT İHLAS EVLERİNDEN BİR ERKEN TESLİM DAHA!!!

Huzurlu İnşaat Uzunköprü de  yapılan 84 dairelik 2. etap evlerini 6 ay erken teslim etti

Huzurlu inşaat 29/12/2012 cumartesi günü yapılan törenle Uzunköprü  2. etap evlerini teslim etti.Teslim törenine Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Huzurlu İnşaat Satış Koordinatörü Ahmet Yılmaz Bir pınar , Hakkı Dinç projede görev alan çalışanlar,daire sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı

İlk olarak konuşma yapan Huzurlu İnşaat satış koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar Huzurlu İnşaatla  yapılan inşaatların kalitesinden bahseden Birpınar, yapacağımız ve devam eden inşaatlarımızın da aynı kalite ile yapmaya devam ediyoruz dedi.Birpınar Yaşam alanı demek 4 duvar ev değildir. Sosyal donatılarıyla güvenlikli giriş çıkışları ile  çevre düzenlemesi ,parkları, kamelyaları ışıklandırması,çevre duvarları  ile yaşam alanı oluşur diyerek sözlerini  tamamladı.

Daha sonra  Trakya Bölge Müdürü Hakkı DİNÇ  Dünyada mekan Ahirette iman diyerek konuşmasına başladı Hakkı Dinç yaptığı konuşmasında 2 unsur üzerinde durdu 1. sağlam müteahhit 2. si zamanında teslim diyerek huzurlu inşaatın bu konuda ciddi bir firma olduğu söyleyerek inşaatların kaliteli bir şekilde devam ettiğini belirtti .

Daha sonra konuşmacı olarak  Uzunköprü 2. etap site yöneticisi Tahsin Çetin ve daire sahiplerinden,  Serap  Alacalı yaptıkları konuşmada Huzurlu İnşaat ekibine teşekkür edip mutluluklarını belirttiler.

   Son olarak konuşma yapan Huzurlu inşaat genel müdürü Bayram Bıyıklı yaptığı konuşmasında Evleri teslim ettik fakat bu evler hala bizim diyerek yapılan inşaatların her zaman arkasında olduklarını vurguladı İstanbulun kalitesini Uzunköprü’ye getirdiklerini söyleyen Bayram Bıyıklı buraya çocuk parkıyla, süs havuzuyla, dikilen 600 fidan ile kapalı ve açık otoparkı ile birinci malzeme kullanılarak Uzunköprü’de örnek olacak  son derece modern bir site yaptıklarını söyledi Bayram Bıyıklı sözlerine Anadolu ve Trakya da 2012 yılında teslim edilen 6 proje  2013 yılında teslim edilecek olan 9 proje ve 2013 yılında temeli atılacak olan 9 proje hakkında bilgi vererek devam etti Aynı kalite ile yapılan Uzunköprü 3. etabın satışlarının bittiğini söyleyen Bıyıklı 40 dairelik Uzunköprü 4. etabında inşaatının başlayacağının müjdesini verdi Son olarak kalite daima kazandırır sloganıyla inşaatlarımızın devam edeceğini söyleyen Bayram Bıyıklı ; “ “Birlik ve beraberlik içinde olanlar muvaffak olur”diyerek ,törene katılan herkese teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Konuşmanın ardından site sakinlerine anahtarları teslim edilip gelen davetlilere pilav ikram edildi

 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye