HUZURLU İNŞAAT UZUNKÖPRÜ'DE DÖRTLEDİ

HUZURLU İNŞAAT UZUNKÖP'RÜDE DÖRTLEDİ

Huzurlu İnşaat Uzunköprü de 4. etap temel atma töreni 28/03/2013 Perşembe günü  4. etap satış ofisinin önünde gerçekleşti

Temel atma törenine Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Genel müdür yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar, İnşaat Mühendisi Huzurlu İnşaat danışmanı Muzaffer Birpınar,Trakya Koordinatörü Hasan Ener basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

İlk olarak konuşma yapan Huzurlu İnşaat Trakya Koordinatörü Hasan Ener yaptığı konuşmasında 44 dairelik 4. etabın hakkında bilgi verdi ve 1. ve 2. etapların 6 ay önce teslim edildiğini 3. etabın Mayıs ayı sonunda teslim edileceğini söyledi.

                Daha sonra konuşma yapan İnşaat Mühendisi Huzurlu İnşaat danışması Muzaffer Birpınar konuşmasında birçok ilde Huzurlu İnşaatın şantiyelerinin olduğunu mesleği gereği baktığında her şantiyede kaliteyi gördüğünü insanların teslim olacak mı olmayacak mı kaygılarının olmadığını dile getirdi.

                Daha sonra konuşma yapan Huzurlu inşaat Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar konuşmasında Huzurlu İnşaat Anadolu da 30 şantiyeye ulaşıldığını 1400 dairelik teslim olan başlayan başlayacak olan projelerden bahsetti. Hedeflerinin Anadolu nun her il ve ilçesinde 50-100-150 dairelik inşaatlara başlamak olduğunu söyleyen Birpınar  Huzurlu İnşaat'ın büyük bir şirket olacağını söyledi.

                Son olarak konuşma yapan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram BIYIKLI konuşmasına Uzunköprü halkına, Belediye Başkanına, Belediye çalışanlarına bize burada çok iyi karşıladıklarından dolayı teşekkür ederek başladı.

                . İlk olarak Trakya’da daha sonra Anadolu’ya açıldıklarını belirten Bıyıklı Samsunda 5. etabın önümüzdeki ay temeli atılacağını 2 gün önce Kütahyada 60 dairelik etabımızın satışa başlandığını, Afyonda 60 dairelik projenin bu yaz teslim edileceğini yine bu yaz Manisa’da 50 dairelik projenin teslim edileceğini, Turgutlu’da 120 dairelik projenin satışa başlandığını İzmir’de 70 dairelik projenin çalışmalarının devam ettiğini Ankara’da 140 dairelik projenin hazırlandığını Karabük’te 132 dairelik 10 katlı 3 bloklu projenin hazırlandığını Anadolu’nun çeşitli illerinde yapılacak diğer projeler hakkında da bilgi verdi.

Edirne 5. etabın inşallah eylül ayında teslim edileceğini belirten bıyıklı Edirne de 6,7,8 etap arsalarının alındığının müjdesini verdi. Kırklareli’de 1. etabın teslim olduğunu 2. etabın teslim edileceğini Pınarhisar’da 40 dairenin temelinin atılacağını söyleyen bıyıklı Uzunköprü 4. etabın 44 dairelik Uzunköprü’nün en güzel mahallesinde yapılacağını söyledi. Uzunköprü halkından da bir rıcası olduğunu söyleyen bıyıklı eski evlerden kurtulup yeni binalara taşınılmasını söyleyip kentsel dönüşümün önemi hakkında bilgiler verdi.

Uzunköprü 4. etabın 4 katlı olmasına rağmen asansörlü, ana merdiven girişlerinin hasta ve yaşlıları düşünerek rampalı olduğunu, sitenin etrafının güvenli duvarlarla çevrildiğini, aydınlatmalı çocuk parklı, kamelyalı, güvenlik kulübeli çok güzel bir site olacağını söyledi.

Bayrak bıyıklı sözlerine yapılan eserlerin korunması gerektiğini söyleyerek site sahiplerine sitelerine sahip çıkmaları gerektiğini söyledi. Huzurlu inşaattan ev alanların her zaman kazanacağını söyleyen bıyıklı ısı yalıtımı sayesinde % 50 yakıt tasarrufu yapıldığını belirtti.

4. etabın diğer bir özelliğinin de artezyenli olduğunu söyleyen Bayram Bıyıklı kesinlikle su sıkıntısının olmayacağını belirtti. İstanbul kalitesini Uzunköprü’de gerçekleştirdiklerini söyleyen bıyıklı şu anda satışlarının %30 luk kısmının bittiğini belirtip 90.000 TL den başlayan fiyatlarla satılan dairelerin kısa sürede satılacağını temenni ettiğini söyledi. Bayram Bıyıklı sözlerini herkese teşekkür ederek tamamladı. Sonrasında davetlilere pilav-ayran ikram edildi.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye