EDİRNE TİCARET ODASI'NDAN VERGİ REKORTMENLERİNE PLAKET

İlimiz ve Ülkemiz Ekonomisine Değer Katanlar Plaket Törenin’de Genel Müdürümüz Bayram Bıyıklı Plaketini Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun elinden aldı

Edirne Ticaret Odasının 128. kuruluş yıldönümü kutlaması çerçevesinde, yüksek düzeyde vergi ödeyerek, istihdam oluşturarak İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine değer katan üyelere,Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun katıldığı törende plaketle ödüllendirildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın 128 yıldır ülke ve Edirne ticaret ve sanayi hayatının gelişmesine hizmet etmekte olduğunu söyleyerek, köklü bir geçmişe sahip bir Ticaret ve Sanayi Odasında görev yapmaktan onur duyduğunu belirtti. Güler vergi rekortmeni üyelere seslenerek:”Bugün, hepiniz ayrı ayrı bir başarı hikayesine sahipsiniz.Bir tarafta yatırıma ve üretime devam ederken,aynı zamanda vergi ödemenin onur ve gururunu yaşayan siz değerli vergi rekortmeni üyelerimizi yürekten kutluyorum. 

Bugün fazlasıyla hak etmiş olduğunuz bu ödülleri verirken;vergi ödemeyi, vergide rekortmen olmayı prensip edinen kişi ve kuruluşlara Edirne Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkür ediyorum” dedi. 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye