SİNOP BOYABAT'TA TEMELLER SAĞLAM ATILDI

SİNOP BOYABAT'TA TEMELLER SAĞLAM ATILDI.

- Sinop'un Boyabat ilçesinde 01 Haziran 2013 Cumartesi günü İhlas Evleri 1. Etap'ın temeli törenle atıldı.

Huzurlu İnşaat, Boyabat ilçesinde yapımına başladığı 26 konutluk 1. etap inşaatının temelini düzenlenen görkemli bir törenle attı. Törenine Boyabat Kaymakamı Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Mehmet Ermiş, Huzurlu İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Anadolu Koordinatörü Osman Ener, Ahmed Kadem Kaptı, Huzurlu İnşaat Satış Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar, Ahmet Tekin Erdem, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Temel atma töreninin açılış konuşmasını yapan Huzurlu İnşaat Satış Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar, İstanbul kalitesini Anadolu’ya taşıdıklarını belirtti.Nüfusu yirmibini geçen her il ve ilçeyi hedeflediklerini, hedeflerinin Anadolu’da 20 bin civarında daire yapmak olduğunu söyledi.

 Daha sonra bir konuşma yapan Huzurlu İnşaat  Genel Müdürü Bayram Bıyıklı ,katılımcılara hoş geldiniz diyerek konuşmasına başladı.Huzurlu İnşaat’ın Edirne de başladığını ,Edirne’de 6.etabın yapıldığını ve Türkiye'nin 32 ayrı noktasında inşaat faaliyeti sürdürdüklerini ve bu yıl 350 daireyi daha teslim edeceklerini söyledi.Boyabat’ta atılan temelin teknik özelliklerinden bahseden Bıyıklı,inşaatın temelinde 18’lik demir kullanıldığını, 1 m2’ye 65 kilo demir geldiğini ve sadece temele 52 ton demir,80 cm’lik radyan temel ve c 30 beton kullanarak normal bir inşaata yapılan temelden 7 kat daha sağlam temel kullandıklarını ,bu temelin tüm inşaata harcanan demir ve betondan fazla olduğunu söyleyerek,buradan daire alanların kazanacağını,sağlam ve kaliteli bir binada oturacaklarını belirterek,Sinop’ta temellerin sağlam atıldığını söyledi. Abdullah Gür ile Boyabat Temsilcisi Recep Tiryaki'ye gayretlerinden dolayı teşekkür eden Bıyıklı; "Huzurlu İnşaat ailesi olarak halkımıza iyi hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz. Huzurlu İnşaat evlerinden satın alanlar her zaman kazanacaktır. Çünkü bir sadece daire satmıyoruz, dürüstlük temel ilkemizdir. Hayırlı insanlar hayırlara vesile olur. Arkadaşlarımızla beraber yaptığımız projeler ile vatandaşımıza kaliteli ev sahibi yapacağız. Trakya’dan başladık Anadolu'nun birçok il ve ilçesine bu hizmeti götürmeyi hedefliyoruz. Kaliteden asla taviz vermeden projelerimize devam ediyoruz. Biz dairelerimizde son teknoloji ürünleri kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz" dedi.

Ahmed Kadem Kaptı ise atılan temelin ilçeye hayırlı olmasını diledi. Törende Boyabat Kaymakamı Bilal Bozdemir ile Belediye Başkanı Mehmet Ermiş, Huzurlu İnşaat A.Ş.'ye ilçeye yaptıkları yatırımdan dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından protokol tarafından Boyabat 1. Etap konutların temeli attı. Kurban kesimi ve duanın ardından davetlilere etli pilav ikramında bulunuldu. Boyabat'a ilk etapta 26 konut yapılacağı, talep olması halinde başka konutların yapımı içinde çalışmaların devam ettiği belirtildi.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye