Huzurlu İnşaat Samsun'da BEŞLEDİ.

Huzurlu İnşaat İhlas Evleri Samsun’da hız kesmiyor

Huzurlu İnşaat İhlas Evleri yapılan 5.etap 08 Haziran cumartesi günü yapılan tanıtım töreni Atakent Televizyon sapağı üzerinde gerçekleştirildi. Törene Huzurlu İnşaat genel Müdürü Bayram Bıyıklı,Türkiye Gazetesi Karadeniz Bölge Müdürü Ahmet Kadem Kaptı,Huzurlu İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar,çok sayıda davetli mimar mühendisler ve çalışanlar katıldı.

 

İNSANLARIN RAHATLIĞI

İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İlk olarak söz alan Ahmet Kadem Kaptı; İhlas Holdingi anlattı. İhlas Holding, insanların dünya ve ahiret saadetlerini sevda edinmiş olan bir hizmetin öncüsü olduğunu, insanların dünyada ve ahirette rahat etmeleri için uğraştıklarını söyledi. İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanıdır Hadis-i Şerif’ini hatırlatarak, İnşaat grubumuzla da insanların dünyada rahat etmelerini sağlayacak kaliteli, sağlam ve huzurlu siteler yaptıklarını söyledi.

KARLI YATIRIMLAR YAPIN

Ardından söz alan İhlas Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı  Ahmet Yılmaz Birpınar, İhlas Holdinge ait üç inşaat grubunun olduğunu,bunlardan birinin Huzurlu İnşaat olduğunu Huzurlu İnşaat sayesinde İstanbul kalitesini Anadolu’ya Huzurlu İnşaat sayesinde getirdiklerini söyledi.  "Allah'ın izniyle güzel bir yaşam alanı kurmak istiyoruz.Samsunluların yeni projeden  temel atılmadan daire almalarını tavsiye ediyorum,fiyat uygun lokasyonu güzel ve birinci sınıf kaliteye sahip. Hem karlı bir yatırım yapmış olacaklar, hem de huzurlu bir yaşam alanında aileleriyle birlikte güzel zamanlar yaşayacaklardır" şeklinde konuştu.

HUZURLU BİR YAŞAM ALANI

Son olarak konuşan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı ise; “İhlas ailesi olarak halkımıza iyi hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz. İhlas evlerinden satın alanlar her zaman kazanacaktır. Çünkü bir sadece daire satmıyoruz, dürüstlük temel ilkemizdir, huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak adına kaliteden de taviz vermedik.Bu projemizinde lansman fiyatı sadece m2’si 850 TL’dır.Alan herkes bu projeden karlı çıkacaktır.” ifadesini kullandı.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye