Kütahya 1.Etap Evleri'nin temeli törenle atıldı.
Kütahya'nın 100. Yıl Mahallesi'nde yapılacak olan  Kütahya 1.Etap Konutları'nın temeli törenle atıldı.

Törene Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Altınkaya,  Ahmet Aksongur, Huzurlu İnşaat Anadolu Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan, Kütahya Temsilcisi Şevket Daban, proje mimarı Emre Sulaoğlu ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Törende ilk konuşmayı yapan Ahmet Aksongur, Huzurlu İnşaat'ın Kütahya'ya yaptığı yatırımlar sebebiyle yetkililerine ve emeğe geçenlere teşekkür etti. Huzurlu İnşaat Anadolu Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan, 100. Yıl Mahallesi'ne örnek bir site yapacaklarını, projeden daire alacakların huzur ve güven ortamın da yaşayabileceklerini bildirdi. Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı ise Türkiye'nin 32 ayrı noktasında inşaat faaliyeti sürdürdüklerini, bu yıl 350 daireyi daha teslim edeceklerini ifade etti.

Bıyıklı, şöyle konuştu: "Huzurlu İnşaat  ailesi olarak halkımıza iyi hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz. Huzurlu İnşaat'ın evlerinden satın alanlar her zaman kazanacaktır. Çünkü bir sadece daire satmıyoruz, dürüstlük temel ilkemizdir. Hayırlı insanlar hayırlara vesile olur. Arkadaşlarımızla beraber yaptığımız projeler ile vatandaşımıza kaliteli ev sahibi yapacağız. Trakya'dan başladık Anadolu'nun birçok il ve ilçesine bu hizmeti götürmeyi hedefliyoruz. Kaliteden asla taviz vermeden projelerimize devam ediyoruz. Biz dairelerimizde son teknoloji ürünleri kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz." 60 dairelik  Kütahya 1.Etap Konutları'nın 15 ayda tamamlanması planlanıyor.Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye