Huzurlu İnşaat'tan Denizli'de dört dörtlük projelerle başladı.

HUZURLU İNŞAAT  DENİZLİ 1.ETAP  14.09.2013 TARİHİNDE SU ADA RESTAURANT’TA YAPILAN LANSMAN YEMEĞİYLE BİRLİKTE SATIŞA SUNDU.

Anadolu’nun çeşitli illerinde İnşaat yapan ‘’Huzurlu İnşaat’’ Denizli 1.Etap  projelerinin tanıtım toplantısını düzenlediği bir yemekle yaptı. Hakan Bar,Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı,Huzurlu İnşaat Pazarlama Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar,Huzurlu İnşaat Ege Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan ,mimarlar mühendisler ve çok sayıda davetli katıldı.

İlk olarak konuşma yapan Hakan Bar;

Törene katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına başladı. Bar;iki yıl önce Huzurlu İnşaatı davet ettik . Huzurlarında emeği  geçen herkese  tek tek teşekkür ediyorum. Projeyi inceledim  ve kusurlarını bulmaya çalıştım ama hiçbir kusur yok mükemmel bir proje olmuş,huzurlarınızda bir kez daha emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Bildiğim kadarıyla şu anda Huzurlu inşaat 29 şantiye de çalışıyor,yakında olan Başmakçı ,Afyon,İzmir ,Manisa ,Kütahya da inşaatlar devam ediyor.Bizim inşaatlarımızın şöyle bir özelliği var,bizden daire  alanlar kesinlikle ihya olacaktır.Topraktan giriyoruz ve bitene kadar değer kat kat yükseliyor. İhlas Holding olarak şu ana kadar 13 bin daire teslim edildiğini belirten Bar.Denizli’de yapılan projeden alanların muhakkak kazanacağını kendisinin dairelere talip olduğunu ve insanların bu projeden daire  almalarını tavsiye ettiğini söyleyerek sözlerini bitirdi.

İkinci olarak Huzurlu İnşaat Ege Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan söz aldı.

Bugün projenin tanıtılacağını, 96 konutluk toplu konut projesi yapacaklarını ifade eden Kılıçaslan,.Toplu konutların ise Şemikler mevkiinde 8 katlı , 5 blok ve 96 daireden oluşan bir site olduğunu belirten Kılıçaslan ,her daire için  kapalı otoparkı bulunan  %70’i yeşil alan, çocuk oyun alanları,spor alanları ,yürüyüş yolları ,süs havuzu ve içinde alışveriş merkezleri için ayrılan  4 dükkan ,2+1, 3+1 dairelerden oluşan dört dörtlük bir site olduğunu belirtti. 

Üçüncü olarak söz alan Pazarlama Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar,

Proje sorumlusu arkadaşlara teşekkür ederek, 1.Etap Denizli’ye yakışan bir proje olduğunu söyledi.Çevre İllerde Huzurlu İnşaat’tan daire alan herkesin çok kazandığını belirten Birpınar,imkanı olan herkese buradan daire alması için çağrıda bulundu.40bin TL’si,olan herkesin bu projeden daire alabileceğini söyledi.İnşaat konusunda iddalı olduklarını söyleyerek sözlerine son verdi.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye