Huzurlu İnşaat'ın Afyonkarahisar'da sevinç günü.

Afyonkarahisar'da yapımına 10 Nisan'da başlanan ve vaat edilen süreden 6 ay önce bitirilen 60 konutluk huzurlu İnşaat evleri, törenle hak sahiplerine teslim edildi.

Afyonkarahisar'da yapımına 10 Nisan'da başlanan ve vaat edilen süreden 6 ay önce bitirilen 60 konutluk huzurlu İnşaat evleri, törenle hak sahiplerine teslim edildi.

Ali İhsan Paşa Mahallesinde yapılan ve sahip olduğu yüzde 86'lık yeşil alan ile kentin yaşam alanı kapasitesi en fazla sitelerinden birisi olan 60 konutun anahtarları sahiplerine Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı'nın katıldığı törenle takdim edildi.

Site sakinlerine tanıtılan konutlarla ilgili olarak, geniş bir otopark alanı, çocuk oyun alanı, step ve aerobik alanı ile kentte site yaşamına farklı bir soluk getiren sitenin bu haliyle emsallerinden farklı olduğu kaydedildi. Gerçekleştirilen törenin açılış konuşmasını yapan Bayram Bıyıklı, Huzurlu İnşaat olarak her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteye kendilerine ilke edindikleri ve bu ülkeden asla taviz vermediklerini kaydetti. Huzurlu İnşaat'tan ev alanların her zaman kazançlı çıktıklarını dile getiren Bıyıklı, "Evvela buradan daire alanların huzurlu olmalarını canı gönülden arzu ediyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz sitelerden herkes memnundu.  Bu sene verdiğimiz sözlerde 3 tesisi teslim ettik. 5 tesisimizi daha yıl sonuna kadar teslim edeceğiz. Edirne'de, Samsun'da, Manisa'da,Denizli,Karabük,Sinop Boyabat, Uzunköprü'de ve Türkiye'nin birçok yerinde şantiyelerimiz devam ediyor. Bunları yaparken bizlerin en büyük amacı her zaman müşteri memnuniyetidir" diye konuştu.

Gerçekleştirilen törene Bıyıklı'nın yanı sıra, Ahmet Aksongur,  Süleyman Bilir,Anadolu Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan ve hak sahipleri katıldı. Tören yapılan yemek ikramının ardından sona erdi. – AFYONKARAHİSAR
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye