Huzurlu İnşaat Samsun'da beşledi.

Huzurlu İnşaat A.Ş Samsun’da yaptığı 100 dairelik,İhlas Evleri 5. etap projesinin temellerini,’’ geçtiğimiz Hafta sonu ‘’Atakum’da Gaffar Okkan Caddesi , Alanlı yolu’’ üzerinde düzenlenen bir törenle attı.

Törene Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı,ü Ahmet Kadem Kaptı,Huzurlu İnşaat Karadeniz Bölge Koordinatörü Nihat Değer,daire sahipleri,proje mimar ve mühendisler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Törenin açılış konuşmasını yapan Kaptı;

Sözlerine, katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. İyi komşu satın almanın öneminden bahseden Kaptı ‘’Buyruluyor ki ev alma komşu al’’sözünü hatırlatarak ,Huzurlu İnşaat'tan ev alanlar aynı zamanda komşu’da satın almış oluyor diyerek, imkanı olan herkesi bu güzel projeden ev almaya davet ederek sözlerini tamamladı.

 

Ardından konuşma yapan Bıyıklı;

Katılan herkese teşekkür ederek başlayan Bıyıklı ; İnsanlara teşekkür etmesini bilmeyen , Allah-u Teala’ya Hamd etmiş olmaz diyerek,başta buralara kadar hizmet getirmemizi sağlayan  Rahmetli ‘’ Enver Ören ağbimize ’’  teşekkür eden Bıyıklı,  emeği geçen herkese , yaptığımız işleri kontrol ederek bizi destekleyen , Atmaca İnşaatın sahibi Gaffur Atmaca başta olmak üzere Mimar - Mühendislere, Şantiye şeflerine , arsanın temin edilmesinden temel aşamasına gelene yardım eden ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Huzurlu İnşaat’ı  2009 yılında faaliyete başlattıklarını ,tahmin ettiklerinden daha hızlı büyüyerek Türkiye’de 35 şantiyeye ve  Samsun’da da 5.etaplarının temellerini attıklarını ifade etti.Bu yıl içinde 4 ayrı ilde proje teslim ettiklerini, önümüzdeki günlerde de 5 şantiyelerini daha teslim edeceklerini söyledi.Samsun da İkinci etabın temellerini atarken,buradan daire alan herkesin kazanacağını söylemiştik ve öylede oldu.2009 yılından beri yaptığımız tüm projelerde insanlara kazandırdıklarını , lansman fiyatıyla satışa sunduğumuz 5.etap projesiyle ,temelleri sağlam , dört dörtlük bir tesis planladıklarını ,her dairenin deniz manzaralı olduğunu , gereken tüm sosyal donatıları koyduklarını belirterek,tüm katılımcıları ve Samsun halkını projelerine davet ettiğini belirtti. 

Konuşmaların ardından,tören yemek ikramıyla sona erdi.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye