Huzurlu İnşaat Uzunköprü'de üçüncü defa sevindirdi.

Huzurlu İnşaat A.Ş Uzunköprü’de yaptığı  3. etap projesinin anahtar teslim törenini 31 Ekim Perşembe günü Cumhuriyet mahallesinde düzenlenen bir törenle yaptı.

Törene Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı,  Ahmet Kadem Kaptı,Huzurlu İnşaat Proje Danışmanı Yüksek İnşaat Mühendisi Muzaffer Birpınar, Pazarlama Genel Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar ,daire sahipleri,proje mimar ve mühendisleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Yılmaz Birpınar;

’Daire satın alınırken’’ en önemli unsurun inşaatı kimin yaptığıdır konusuna vurgu yaparak, Türkiye’nin her yerinde ve Uzunköprü’de dairelerimizi temelden satın alan ve bize güvenen tüm müşterilerimize ve Uzunköprü halkına teşekkür etti.Hayırlı olsun dileklerini ileterek sözlerini bitirdi.

İkinci olarak konuşma yapan Ahmet Kadem Kaptı;

Sözlerine, katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. İyi komşu satın almanın öneminden bahseden Kaptı ‘’Buyruluyor ki ev alma komşu al’’sözünü hatırlatarak ,İhlas’tan ev alanlar aynı zamanda komşu’da satın almış oluyor diyerek, ev alan herkese hayırlı olsun dileklerini iletti.

‘Ardından Yüksek İnşaat Mühendisi Muzaffer Birpınar ;

Uzunköprü 3.etap ve diğer tüm illerde İstanbul kalitesini Huzurlu İnşaat vasıtasıyla Anadolu’ya ve Trakya’ya taşıdıklarını ,sağlam, dayanıklı inşaatlar yaparak DEPREMDE DAHİ  SIĞINILABİLECEĞİNİ, kaliteli ve sağlam yaşam alanları oluşturduklarını belirterek sözlerini bitirdi.

Son olarak Söz Alan Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bıyıklı;

Katılan ve şehir dışında olması münasebetiyle törenimize katılamayan Sayın  Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen,Yardımcısı Hüsamettin Çotra ve tüm belediye çalışanlarına  teşekkür etti.

‘’ İlk olarak Allah-u Teala şükrediyorum. Sağlımız yerinde ,memleketimiz de huzur ve istikrar mevcut, dünyanın dört bir yanında bu kadar karışıklık varken, Ülkemizde ki huzur ve istikrardan çok memnunuz.Bu huzur ve istikrarın vermiş olduğu güvenle tüm Türkiye’de yatırımlarının kademe kademe  artacağını söyledi.Sadece Uzunköprü’de değil Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinde, 35 noktada çalıştıklarını belirterek,kaliteli ve sağlam tesisler oluşturmaya özen gösteriyoruz , kaliteli ısı yalıtımını yaparak , tesislerimizde oturan müşterilerimizin az bir yakıt harcayarak ısınabileceklerini ifade eden Bıyıklı, anahtar teslimini yaptığımız 3.etap inşaatımız temelden satılarak, 10 ay gibi kısa bir sürede daire sahiplerine teslim edilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 İhlas’tan daire almanın çok kolay olduğunu, 4.etap inşaatlarının da devam ettiğini, Uzunköprü halkının güveni sayesinde 4.etap satışlarının %60 ‘nın tamamlandığını ,yer ve konum itibariyle Uzunköprü’nün en güzel muhitlerinden birinde olduklarını belirterek 4.etaptan daire alan herkese kazandıracaklarını söyleyerek tüm Uzunköprü halkını, 4.etap projesini incelemeye davet ediyoruz diyerek sözlerini tamamladı.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye