Huzurlu İnşaat Denizli 1.Etap Temelleri Atıldı

Huzurlu İnşaat  birinci etabının temeli atıldı. Türkiye’nin bir çok bölgesinde yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren Huzurlu İnşaat Denizli’deki projesi hayata geçti. 

Şemikler Mahallesi Osmangazi Caddesi üzerinde yapımına başlanan birinci etabının temel atma törenine Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Huzurlu İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Huzurlu İnşaat Pazarlama Müdürü Ahmet Yılmaz Birpınar,  Hakan Bar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Törende Yüksek İnşaat Mühendisi Mustafa Eken’in proje hakkında katılımcılara bilgi verirken, Hakan Bar da konuşma yaptı. 

 

Huzurlu İnşaat ileri teknoloji kullanılarak yapıldığını belirten Birpınar, “Denizli’de de lokasyon olarak en güzel bölge seçildi. Sosyal donatıları ve yaşam alanlarıyla, kaliteli ve hesaplı evlerden oluşan sitede kaliteli yaşam da sunuluyor” dedi. 

 

 Bıyıklı ;

Ülkenin bir çok yerinde inşaatlarımız sürüyor ve bu ay 170 daire teslim edilecek. 1.etabımızın Denizli’ye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizli’ye böyle güzel bir projeyi kazandıran Huzurlu İnşaat A.Ş. yetkililerine teşekkür ederek, “Denizli halkı en güzeline layık. Huzurlu İnşaat tarafından yapılacak kaliteli evler kente ayrı bir değer katacak. Böyle güzel projelere destek olmak gerektiğine inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi. 


Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye