Huzurlu İnşaat Merzifon’da 1.Etabın Temelini Attı

Huzurlu İnşaat A.Ş. Merzifon’da 65 dairelik 'İhlas Evleri 1. Etap Projesinin temelini düzenlenen törenle attı.

 

Türkiye'nin bir çok bölgesinde yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren Huzurlu İnşaat Merzifon’daki projesi hayata geçti. Bahçelievler Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde yapımına başlanan birinci etabının temel atma törenine AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle, Merzifon Kaymakamı Mehmet Fatih Geyim, Belediye Başkanı Mehmet Kadri Aydınlı, Ahmet Kadem Kaptı, Huzurlu İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Proje sorumlusu Vahit Bilgin, Daire sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı.

“HUZURLU İNŞAAT’IN 35.PROJESİ MERZİFON’DA”

Tören, Proje sorumlusu Vahit Bilgin’in yaptığı konuşma ile başladı Bilgin, “ huzurlu inşaatın olarak Türkiye genelinde 35. Merzifon’daki 1. projesi başladı inşallah ikinci ve üçüncü etap projesine de başlayacağız. Projemiz 3000m2’lik alan üzerine kurulmuş olup yüzde 40’ı inşaat alanı, yüzde 60’ı yeşil alan olarak kullanacağız toplamda 65 daire olacak şimdiden Merzifon halkına hayırlı olsun”

“ÖNCE DUA SONRA PARA”

Ahmet Kadem Kaptı konuşmasında “Rahmetli Enver Ören Abimiz bize müşterilerinizin önce dua’sını sonra parasını alın demiştir bu cümlede çok şeyler gizli ve saklıdır” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

“Huzurlu İnşaat TÜRKİYE’DE MARKADIR”

Merzifon Belediye Başkanı Mehmet Kadri Aydınlı,”Şehrimiz kademe kademe bir taraftan tarihi eserleri ile ayağa kalkarken diğer taraftan modern yapısı ile farklı bir görünüme kavuşuyor. Bunlardan bir tanesi de Huzurlu İnşaat olarak burada temelini atıyoruz. Her şeyin markası vardır inşaatçılık sektörüde bir marka haline gelmiştir. Huzurlu İnşaat da Türkiye’deki bu markalardan bir tanesidir. Allah herkese hayırlı ve uğurlu etsin”

“BU ÜLKENİN DÜRÜST İNSANLARA İHTİYACI VAR”

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle, “Bu ülkenin sadece dürüst insanlara ihtiyacı var. İnsan samimi olacak dürüst olacak elide dili de bir olacak riyakâr olmayacak aldatıcı olmayacak bugün böyle yarın şöyle olmayacak er olacak er. Yiğit olacak yiğit. Böyle olursa yolu da açılır, bereketi de artar. İnşallah Huzurlu İnşaat Merzifon’umuza hayırlı olur. Şimdiden bu güzel yuvalarda oturacak ailelerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

“HAYIRLI İNSANLAR HAYIRLARA VESİLE OLUR”

Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı ise,”Hayırlı insanlar hayırlara vesile olur “Bizim memleketimiz için birlik ve beraberlik içinde, ne yaparsak doğruluktan şaşmadan yaptığımız zaman muaffak oluruz. Her millet, her devlet, her aile kim olursa olsun, dışarıdan değil içeriden parçalanmıştır. Hepimiz kardeşiz. Mümin müminin kardeşidir. Her zaman birlik ve beraberlik içinde olmaya muhtacız ve mecburuz. Temelini atacağımız bu proje kıymetli bir proje. Burada 65 dairelik şirin bir tesis olacak. Bu sitede yok yok. Bir aile olarak istediğiniz her şey var. Kaliteden hiçbir taviz vermiyoruz. Gönül rahatlığı ile oturun. İstanbul kalitesi Anadolu’ya dalga dalga yayılıyor ve yayılmaya da devam edecek. Kendimiz için istediğimiz siteyi sizler için yapıyoruz” dedi.

 

Konuşmaların ardından, Müftü Mustafa Altun’un yapmış olduğu dua’nın ardından Kurban kesilerek temel atma töreni gerçekleşti ve ardından da katılımcılara çeşitli ikramda bulunuldu.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye