SAMSUN ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİ

HUZURLU İNŞAAT YETKİLİLERİ ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇIYI ZİYARET ETTİ.

Huzurlu İnşaat  Yetkilileri Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu .

Ziyarette Ahmet Kadem Kaptı ,Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı , Huzurlu İnşaat Karadeniz Koordinatörü Nihat Değer ,Yaşardoğu Öğrenci Yurdu Müdürü Ahmet Karaca hazır bulundu.

Samimi bir havada geçen görüşmede

Taşçı , iyi niyetle yola çıktıklarını ve faydalı işler yapmak için ellerinden geleni ardına koymadan çalışarak  Atakum’lulara hizmet edeceklerini belirtti.

Kaptı , ‘’Sizin gibi bu gibi makamlara gelen insanları, kendini hizmet etmek için feda eden insanlanlar olarak görüyoruz . Allah-u Teala yardımcınız olsun ,hayırlı olsun dedi.

 

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bıyıklı ,

Samsun’da ve başta İstanbul olmak üzere , Anadolu’nun çeşitli vilayetlerinde 19 il ve ilçede  ki inşaatları hakkında bilgi vererek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

‘’Abbasi Halifelerinden Harun Reşit çok kıymetli bir Hükümdarmış , artık yaşlanmış bulunduğu makamı oğluna devredecek . Oğluna demiş ki , oğlum gel bakalım . yaşlandım, bu tahtı sana devredeceğim , bak bakalım bu tahtın kaç ayağı var . Oğlu bakmış dört ayağı var demiş. Bu dört ayağı ben sana anlatayım .Birinci ayağı adalet, sakın adaletten ayrılma .Çünkü bütün insanlar adaleti severler ,Allah’ta adaleti sever .İkinci ayak emniyet ,emniyet olmayan yerde huzur olmaz , adalet olmaz sakın emniyetten ayrılma dikkat et . Üçüncüsü de muhaberat buna da çok dikkat etmen lazım. Dördüncüsü ise muhasebat aman muhasebene iyi sahip çık. Bu ayaklardan biri olmaz ise bu tahtta oturulmaz. Bu dört ayağı sağlam tutarsan birlik olur beraberlik olur, huzur olur diyerek başarılar diledi ve sözlerini tamamladı.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye