Huzurlu İnşaat’tan Edirne’de çifte mutluluk

Huzurlu İnşaat Edirne’de anahtar dağıttı 

Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Edirne 5. Etabın anahtarlarını teslim etti , 7. Etabın da satışlarına başladı… 

EDİRNE - Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş; Edirne’de  gerçekleştirdiği projelerden 5.Etap Evlerinin anahtar teslim törenini ve 7. Etap Evlerinin de tanıtımı yaparak satışlarına başladı. 

Edirne Lalezar Restaurant’ta gerçekleşen törende, Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı  Bayram Bıyıklı , davetlileri teker teker masalarında ziyaret ederek hatırlarını sorarak ilgilendi. Yenilen yemeğin ardından konuşan Bayram Bıyıklı projede emeği geçen mimar, mühendis, yapı denetim firması yetkilileri ayrıca şantiyede çalışan taşeronlar, koordinatörler hatta hatta bekçilerine kadar herkese teşekkür etmeyi bir görev addediyorum dedi.

Anahtarlarını teslim almaya gelen Edirne 5. Etap sakinlerinin ve diğer misafirlerin katıldığı yemekli toplantıda  Bayram Bıyıklı sözlerini şöyle sürdürdü; “Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Edirne’de doğdu. 1.-2.-3.-4.-5.-6. Etaplar tamamlandı. 7. Etabın satışına başlıyoruz inşallah. Edirne bereketli bir şehir. Uzunköprü, Kırklareli, Pınarhisar…  Bunlar başlı başına 50-60 dairelik siteler. Samsun, Merzifon, Boyabat’a gittik.  İnşaatlarımız devam ediyor. Manisa, Afyon, Denizli Turgutlu’da Kütahya’da faaliyetlerimiz sürüyor. 19 il ve ilçede halkımıza hizmet için şantiyelerimiz çalışıyor. En son İstanbul Beylikdüzü’nde 700 dairelik bir arsanın alımını gerçekleştirdik. Projelerimiz sürüyor. Bütün bu çalışmalarımızın ödülü olarak da 2011 ve 2012 yılından sonra 2013 yılını da Edirne’de vergi rekortmeni olarak kapattık.”

Yaptıkları inşaatlarda kaliteden hiçbir taviz vermediklerini dile getiren Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Edirne TV muhabiri Resul Bey’in bir ifadesine yer vermek istiyorum dedi. Bıyıklı: “Resul Bey bizim inşaatlarımızı her safhada gezmiş, incelemiş. Sonra da Bayram Bey, eğer Edirne’de deprem olsa, sizin binalarınız depremden korunacak sığınak olarak kullanılabilir. Bunu söylemek zorundayım demişti. Tabii ki kalitenin takdir edilmesi güzel bir olaydır.”

Edirne 5. Etap’ta anahtarlarını teslim alan daire sahiplerinden Besim Devren, Negi Demir, Hayrullah Şimşek, Recai Yörük, Güler Göktaş, Umut Savran, Mehmet Ekmen ve Hayri Ekmen Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu ve çalışanlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Satışına başlanılan Edirne 7. Etap, şehir merkezinde bulunuyor. 1+1 daireler full eşyalı olarak ve her türlü ihtiyaca ve konfora cevap verecek nitelikte yapılıyor. Gerek Üniversiteye olan yakınlığı, gerekse şehir merkezinde oluşu daireleri cazip kılıyor. Huzurlu İnşaat kalitesini kullanılan bütün malzemelerde ve dairelerdeki eşyalardan anlamak mümkün. Yatırım amaçlı da alınabilecek dairelerin kira getirisi ise mükemmel. 90 bin lira fiyatla  satışına başlanılar daireler hakkında bilgi almak için 0284 225 00 75 Satış Ofisi’nden ve 0554 711 81 20 numaralı cep telefonlarından ulaşılabilir.  

Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye