Huzurlu İnşaat’tan Kırklareli’de Bir Erken Teslim Daha

Huzurlu İnşaatın Türkiye Genelinde devam eden proje teslimatlarına Kırklareli’nde devam edildi .06/09/2014 tarihinde  Kırklareli 2. etap bahçesinde gerçekleşen anahtar teslim törenine Huzurlu İnşaat Yönetim  Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı , Hakkı Dinç , İhtaş Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Anaç , Huzurlu İnşaat Kalite danışmanı  Muzaffer Birpınar , Huzurlu İnşaat Genel Müdür Yardımcısı  Ahmet Yılmaz  Birpınar , Huzurlu İnşaat Trakya Bölge Koordinatorleri Ahmet Tekin Erdem , Ahmet TUNÇ , Huzurlu İnşaat çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İlk olarak konuşan Huzurlu İnşaat Kalite Danışmanı Muzaffer BİRPINAR yaptığı konuşmasında Türkiye genelinde Huzurlu İnşaatın binalarında yaptığı incelemelerde gördüğü kalitenin Kırklareli 2. etapta da aynı şekilde gördüğünü belirtti.Huzurlu inşaatın kaliteden hiç ödün vermediğini söyleyen Birpınar ev sahiplerine hayırlı olsun diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra konuşmak için kürsüye gelen Hakkı DİNÇ ‘’Aynası iştir kişinin lafına bakılmaz’’ diyerek  Trakya ve Türkiye genelinde Huzurlu İnşaatın yaptığı ve yapacağı birçok proje olduğunu teslim ettiği tüm projeleri Kırklareli’de olduğu gibi  önceden teslim edip daire sahiplerini sevindirdiğini söyledi.  Huzurlu İnşaatın genel prensibinin” yapacağın evi kendin oturacakmış gibi olduğunu” belirterek davetliler ve daire sahiplerine teşekkür edip sözlerini tamamladı.

 

Son olarak kürsüye gelen Huzurlu İnşaat Yönetim  Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı çok sevinçli olduğunu Kırklareli 2. etabın yapılmasına vesile olan arsa sahiplerine mimarlara , mühendislere ,belediye çalışanlarına , imar müdürlüğüne , fen işlerine , inşaatı gerçekleştiren personele ve ismini sayamadığım emeği geçen herkese teşekkür ederim diyerek sözlerine başladı. Kırklareli’nde 1. ve 2. etap olarak çok güzel bir bina bıraktıklarını söyleyen Bayram Bıyıklı Kırklareli’nde ki binaların 1. derece deprem bölgesiymiş gibi radya temel olarak inşa ettiklerini söyledi 2. etap hakkında bilgi veren Bayram Bıyıklı 40 daire ve 2 bloktan oluşan  2. etabı 1. sınıf malzemelerden inşa edildiğini kale duvarı gibi sağlam bir çevre duvarı olduğunu süs havuzu ve kamelyasıyla Kırklareli’nin sayılı sitelerinde biri olduğunu söyleyerek Bugüne kadar 15 projenin teslim edildiğini bugün 16. projenin teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Türkiye genelindeki projelerden de bahseden Bıyıklı İnşaatı devam eden 800 dairelik projelerin olduğunu 2014 yılı içerisinde 400 dairenin anahtarlarının teslim edileceğini belirtti . Bu yıl içerisinde Edirne 6 etapta  36 daire Edirne 7. etapta 12 daire Pınarhisar da 44 daire Uzunköprü de 44 daire , Boyabat , Manisa , Turgutlu , Samsun.3 etaplarında kısa sürede teslim edileceğinin müjdesini verdi

Bunların dışında 1250 dairelik arsa anlaşmalarının olduğunu  bunun yaklaşık 700 dairesinin İstanbul Beylikdüzü’nde  olduğunu söyleyen Bayram Bıyıklı projelerin devam ettiğini söyleyip tüm davetlilere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı

Tören sonrası daire sahiplerine anahtarları teslim edilip yemek ikram edildi . 


Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye