Huzurlu İnşaat'tan Boyabat'ta Çifte Sevinç

Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş geçtiğimiz hafta sonu Sinop Boyabat’ta  1.etap projesinin anahtar teslim törenini düzenledi . Tören’de iki sevinç bir arada yaşandı . Daire sahipleri dairelerini teslim almanın mutluluğunu yaşarken , Emir Sultan Öğrenci yurdu içinde bir öğrenci evi hibe edildi .

Törene Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı ,  Ahmet Kadem Kaptı , Boyabat Temsilcisi Recep Tiryaki , Abdullah Gür , Boyabat Belediye Başkan vekili Emin Sözcü  , İlçe Emniyet Müdürü Ümmet Demir ,  Belediye Yazı İşleri Müdürü Recep Demirci , Diyanetsen Başkanı İbrahim Pekdemir ,  Diyanet Türksen Başkanı Adem Gümüş , İmamhatipliler mezun ve mensuplar Başkanı Yaşar Köstek ,   daire sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı .

 

Törende ilk olarak konuşan Kadem Kaptı ;

Bu nimetleri bize bahşeden Allah - ü telaya ve bu hizmetlere sebep olmamızı sağlayan Değerli büyüğümüz rahmetli Dr. Enver Ören ağbimize ve katılan konuklara teşekkür ederim diyerek başladı .

‘’ Değerli büyüğümüz Enver abimiz bize ‘’ Müessemizin maksadı önce insan , sonra insan , yine insan . O yüzden insanların önce duasını sonra parasını alın ’’ buyurmuşlardı . Bu müeessede o yüzden kurulmuş bir müessesedir . Allah-u Teala bundan sonra gelecek nesillerede bu esaslara bu düstürlara uyarak örnek almış nesiller olarak çalışmalarını nasıp etsin . Daire alan herkese hayırlı olmasını diliyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Ardından Boyabat Belediye Başkan vekili Emin Sözcü ,

                Şehir dışından katılan şirket yöneticilerine ve herkese hoş geldiniz diyerek , başarılarının devamını diledi ve yeni projelerle ilçemizde sizleri görmekten mutluluk duyarız diyerek daire alanlara hayırlı olsun dileklerini iletti.

Son olarak konuşan Bayram Bıyıklı ;

Sözlerine Hoş geldiniz,  katılan herkese teşekkür ederim diyerek başladı .

                ‘’Gülen yüzde güller açar , asık surattan herkes kaçar ‘’  ve ‘’Ev alma komşu al ’’ hadis- i Şeriflerini hatırlatarak  inşallah burada  güzel komşuluklar yaşanır diyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu . 

Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş olarak İstanbul , Trakya ve Anadolu’da hizmet veren Trakya’da 4 il ve ilçede Anadolu’da 15 il ve ilçede hizmet ettiklerini bugüne kadar 17 adet proje teslim ettiklerini yıl sonuna kadar da 4 şantiye daha teslim edeceklerini belirtti. Boyabat İhlas Evleri 1.etap projesinin beton kalitesi ve demir kullanımı açısından kaliteli ve sağlam olduğunu , yaptıklarını binaların sarsılmaz ve sığınılacak bir tesisler olduğunu ifade etti .

Böyle güzel eserleri Anadolu’nun ve Türkiyenin çeşitleri yerlerinde yapmaya devam edeceklerini belirterek sözlerini tamamladı .

Ayrıca Emir Sultan Öğrenci Yurduna bir daire hibe edildi ve Yurt Koordinatörü Ali Kara’ya daire anahtarı teslim edildi.

Törenin ardından kurdeleler kesildi . Anahtarlar teslim edildi ve törene katılanlara yemek ikram edildi. 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye