Huzurlu İnşaat Edirne'de Yediledi.

Huzurlu İnşaat, Edirne’de yaptığı 6’ıncı ve 7. etap dairelerini düzenlenen törenle sahiplerine teslim etti. RYS Otel'de kahvaltılı bir basın toplantısı sonunda düzenlenen törende, 51 daire sahibi anahtarlarını teslim aldı.

Törene, Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Huzurlu İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar, EMS Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Anaç , İlyas Miral ve daire sahipleri katıldı.

Törende bir konuşma yapan  İlyas Miral, insanların dünyada ilk arzularının bir ev sahibi olmak olduğunu belirterek, “Huzurlu İnşaat Türkiye'nin bir çok yerinde bu hizmeti yerine getiriyor. Huzurlu İnşaat yöneticilerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu hizmetin tüm Türkiye'ye yayılmasını arzu ediyoruz. Ev sahibi olan ve olacak olanlara da hayırlı olsun diyoruz” diye konuştu.

Huzurlu İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar ise “Huzurlu İnşaat’ın, senede yüzde 100'ün üzerinde büyüme” sağladığını belirterek, “Tüm Türkiye'de, Huzurlu İnşaat'ın adı duyulacaktır” dedi.

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı yaptığı konuşmada, Huzurlu İnşaat'ın 19 il ve ilçeye yayıldığını kaydederek, Huzurlu İnşaat'tan daire alanların kazandığını ifade etti, kendileri için Edirne’nin önemli olduğunu Osmanlılar zamanında da Edirne’ye  çok değer verildiğinin altını çizerek şunları sıraladı:

"Huzurlu İnşaat'ın Edirne’de geldiği nokta; 6 ve 7'nci etabın anahtarlarını teslim ediyoruz. Türkiye’de 20'nci projenin teslimini yapıyoruz.  Edirne'den başlamasının çok faydalarını gördük.

Başbakanımız da geçen gün Edirne'de açıkladı. Hızlı Trenin gelmesi kesinleşti. Edirne'nin Hızlı Trene kavuşması kısa zamanda Edirne’nin, İstanbul'un bir mahallesi olması anlamına gelir .  Osmanlı'da olduğu gibi Balkanlardaki ülkelerde artık bizim mahallelerimiz olacak. Rahatlıkla gidip geleceğiz."
Huzurlu İnşaat'ın yatırımlarının süreceğini sözlerine ekleyen Bıyıklı, "750 dairelik inşaatlarımız sürüyor. Denizli, Turgutlu, Karabük, Kütahya, Merzifon, Samsun illerinde 3-4 senelik bir zamanda 2 bin 500 daireye imza atmış durumdayız. Huzurlu İnşaat, adım adım ilerlemeye devam ediyor" dedi.
Konuşmaların ardından ev sahiplerine anahtarları teslim edildi. 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye