Huzurlu İnşaat Pınarhisarda Yaşam Başladı

HUZURLU İNŞAATTAN PINARHİSAR’IN İNCİSİ

Huzurlu İnşaatın Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesin’de  yapımını tamamladığı Huzurlu inşaat Pınarhisar projesinin anahtar teslim töreni yapıldı .

24 nisan 2015 Cuma günü Pınarhisar site içerisinde gerçekleşen anahtar teslim törenine Pınarhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömürlü  DİNÇER , Pınarhisar Belediyesi çalışanları ,  Huzurlu Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı , Orhan Özel , Huzurlu İnşaat  çalışanları , arsa sahipleri ve daire sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı .

Anahtar teslim töreninde ilk olarak konuşan Pınarhisar Belediye Başkan Yardımcısı ÖMÜRLÜ DİNÇER hanım konuşmasında huzurlu inşaat çalışanlarına teşekkür edip , herkese hayırlı olmasını temenni etti .

Daha sonra söz alan Orhan ÖZEL ‘’ Bugün 2 nedenden dolayı sevinçli olduğunu birinci sebebinin 1969 -70 yıllarında Pınarhisar’da yedek subay olarak görev yaptığını  45 yıl sonra tekrar burada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti . Diğer sevinç ve heyecanının da Huzurlu inşaat Yönetim Kurulu Başkanı  Bayram Bıyıkılı  ve arkadaşlarınınTürkiye’nin her yerinde siteler yaparak vatandaşların hizmetine sunduğu için mutluluk duyduğunu söyledi ve daire alan herkese hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ardından konuşan Huzurlu İnşaat Baş danışmanı İnşaat Yüksek Mühendisi  Muzaffer Birpınar konuşmasında Huzurlu inşaatın Anadolu’daki inşaatlarında  yaptığı denetimleri ve kullanılan malzemenin 1. Sınıf olduğunu belirterek kaliteli binaların yapıldığını söyledi . Gönül rahatlığıyla güvenli bir şekilde Huzurlu İnşaatın yaptığı binalarda oturabilirsiniz dedi. 

Son olarak konuşan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı  ‘’ Çok sevinçli olduğunu söyleyerek katılan herkese  teşekkür etti . Bıyıklı bir işe başlamak  ve tamamlamak bizleri mutlu ediyor çünkü insanlar bizlere güvenmiş , arsalarını vermiş ,  ev almışlar  , bunları mutlu etmek bizleri sevindiriyor dedi.’’

Daha sonra Pınarhisar Belediyesine tek tek teşekkür eden Bıyıklı , azimli bir çalışma sonunda Pınarhisar’da güzel bir yapının ortaya çıktığını 1. Deprem bölgesi olan İstanbulun statik projelerini burada ve diğer inşaatlarımızda uyguladık . Daha sonra Huzurlu inşaatın diğer projelerinden de bahseden Bıyıklı  Pınarhisar ve Uzunköprü’de 44 er dairenin ve Türkiye genelinde 707 dairenin teslimatının bu sene gerçekleşeceğini söyledi . İstanbul’da başlayacak olan yeni projedende bahseden Bıyıklı %92 si yeşil alan olan ve her cepheden denizi gören bu projenin 2 ay içerisinde başlayacağının belirtti. Konuşmasını katılan ve daire alan emeği geçen herkese teşekkür ederek bitiren Bıyıklı Pınarhisar projesinin herkese hayırlı uğurlu olmasını diledi .

Konuşmalardan sonra daire sahiplerine anahtarları teslim edildi ve davetlilere yemek ikram edildi
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye