HUZURLU İNŞAAT KÜTAHYA 1.ETAP TESLİM EDİLDİ.

KÜTAHYA (İHA) - Huzurlu İnşaat'ın Kütahya'nın 100. Yıl Mahallesi'nde yaptığı 60 dairelik  Kütahya 1.Etap Konutları, düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. 

  Törende ilk konuşmayı Huzurlu İnşaat Pazarlama Müdürü Ahmet Yılmaz Birpınar yaptı. Binpınar, katılımcılara 4 bloktan oluşan Kütahya  1. Etap konutlarıyla ilgili bilgiler sundu.

  Ahmet Aksongur, Huzurlu İnşaat'ın Kütahya'ya yaptığı yatırımlar sebebiyle yetkililerine ve emeğe geçenlere teşekkür etti.

  Huzurlu İnşaat Anadolu Koordinatörü Mehmet Kılıçaslan da, 100. Yıl Mahallesi'ne örnek bir site yaptıklarını dile getirerek, projeden daire alanların huzur ve güven ortamın yaşayacaklarını bildirdi.

Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Kütahya'da güvenilir ve yaşanılabilir binalar oluşturduklarını söyledi.

  Bıyıklı, "Huzurlu İnşaat ailesi olarak halkımıza iyi hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz. Huzurlu İnşaat'tan daire satın alanlar her zaman kazanmıştır. Çünkü bir sadece daire satmıyoruz, dürüstlük temel ilkemizdir. Hayırlı insanlar hayırlara vesile olur. Arkadaşlarımızla beraber yaptığımız projeler ile vatandaşımıza kaliteli ev sahibi yapıyoruz. Kaliteden asla taviz vermeden projelerimize devam ediyoruz. Biz dairelerimizde son teknoloji ürünleri kullanıyoruz ve kullanmaya da devam edeceğiz. Bu yıl inşallah Türkiye genelinde 750 daireyi teslim etmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

  Bıyıklı, Kütahya'da 2. etap konutlar için de çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

 Evlerine kavuşmanın heyecanını yaşayan aileler de çok mutlu olduklarını belirterek, "İnşallah, Allah bizlere evlerimizde uzun yıllar sağlıkla oturmayı nasip etsin" şeklinde konuştular.          

Katılımcılar daha sonra iftar için yemek ikram edildi . 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye