Turgutlu 1.Etap Teslim Edildi.

Huzurla, güvenle

Cazip seçenekler dahilinde insanların huzur içinde yaşayacakları konutlara kavuşturan Huzurlu İnşaat’ın Turgutlu’da inşaa ettiği 1. Etap’ta anahtarlar hak sahiplerine teslim edildi. 2. Etap evlerde kaba inşaatlar hızla yükseliyor

2009 yılında kurulmasının ardından Türkiye’nin dört bir yanında insanları rahat ve huzur içinde yaşayabilecekleri konut sahibi edindiren Huzurlu İnşaat, Manisa’da Turgutlu’da inşaasına başladığı  1. Etabı başarı ile tamamladı. Düzenlenen törenle hak sahiplerine anahtarları teslim edilirken, Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı “Söz verdiğimiz gibi, gönül huzuru ile bu daireleri teslim ederken, 2. Etap evlerinde hızla yükseldiğini görmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Turgutlu’nun en güzel bölgesi olan Ergenekon Mahallesi’nde inşaa edilen Huzurlu İnşaat  1. Etap anahtar teslim törenine; Bayram Bıyıklı ile birlikte, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç, Huzurlu İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz Birpınar, Naci Koç, Huzurlu İnşaat Turgutlu Satış Koordinatörü Ahmet Bayrak, Proje Sorumlusu Mehmet Ali Yaman  ile hak sahipleri katıldı.

PROTOKOLDEN “HAYIRLI OLSUN” TEMENNİSİ

Bahçeli, havuzlu, özel otoparklı, güvenlikli konutların anahtar teslim törenine, aileleriyle birlikte katılan hak sahiplerinin mutluluğu yüzlerinden okunurken, açılışta konuşan Belediye Başkan Yardımcısı ve İmar Müdürü İskender Tunç ile Naci Koç, “Böyle güzel konutlarda güle güle oturun” temennisinde bulundular. Ahmet Yılmaz Birpınar da konutların olduğu bölgenin yanı sıra daire özellikleri ve sosyal donatıların da ev sahiplerine büyük kolaylıklar sağlayacağını ifade etti.

BIYIKLI: DAİRELERDE YOK YOK

Turgutlu’da toplam 130 dairelik İhlas Evleri’nin ilk etabı olan 65’ini tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı ise “İnsanların hayırlısı, insanlara faideli olandır” hadisi şerifi doğrultusunda insanlara faydalı projeler ürettiklerini, üretmeye devam edeceklerini ifade etti. Daireleri alanlar için her konforun düşünüldüğünü kaydeden Bıyıklı, “Asansör, kapalı otopark, jaküzi, ankastre her şey düşünüldü. Bu sebeple, projede emeği geçen herkese teşekkür ediyor, dairelerinizde güle güle oturmanızı diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından hak sahiplerine anahtarları teslim edilirken, bazı hak sahipleri kürsüye çocukları, bazıları da büyükleriyle çıktı. Mutluluklarını ifade eden vatandaşlar “İyi ki Huzurlu İnşaatı tercih etmişiz. Söz verilen her şeyin en iyi şekilde yerine getirenlerden, vesile olanlardan Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

 

Daha sonra davetlilere yemek ikramı yapıldı.
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye