Denizli Huzurlu İnşaat Evlerinde Erken Teslim Sevinci

Huzurlu İnşaat’tan Denizli’de erken teslim sevinci . 

Huzurlu İnşaat, Denizli'deki 96 daire, 4 dükkandan oluşan 1. Etap anahtar teslimini gerçekleştirdi . 

‘Kalite Daima Kazandırır’ sloganıyla Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yükselmeye devam eden Huzurlu İnşaat, Denizli projesinde sona gelindi. Şemikler Mahallesi Osmangazi Caddesi üzerinde 5 bloktan oluşan 1.Etap sitesini tamamlayan Huzurlu İnşaat, anahtar teslim törenini coşkuyla gerçekleştirdi. Ev sahibi olma hayalleri kuranların törenin ardından yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. 

 

TOPLAMDA 1738 DAİRE TESLİM EDİLDİ

İkiyüzü aşkın konuğun katıldığı anahtar teslim törenine, Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı , Av .Hüseyin Pala , Hakan Bar ,  Ahmet Kadem Kaptı , Huzurlu İnşaat Pazarlama Müdürü Ahmet Yılmaz Birpınar , mimar , mühendisler ve çok sayıda davetli katıldı. Törende İlk olarak konuşan  Hakan Bar ,

‘’Rahmetli Enver Ören ağbimizin memleketi olan Denizli’ye böyle güzel bir proje kazandırdığı için Huzurlu İnşaata tekrar huzurlarınızda teşekkür ediyorum . Daire alan herkese hayırlı olmasını diliyorum . Huzurlu İnşaat'tan Denizli’de 2.etabı da bekliyoruz diyerek sözlerini tamamladı.’’

Ardından söz alan  Hüseyin Pala :

‘’Enver ağabeylerin memleketinde sizlerle buluştuğumdan dolayı çok memnunum .Huzurlu İnşaat Başta Yönetim Kurulu Başkanı olmak üzere bütün çalışanları ile çok huzurlu bir ekip , işleride kendi mizaçları gibi olmuş , kısa zamanda çok güzel bir site inşa etmişler, güzelde ev sahipleri ve komşular bulmuşlar  , inşallah başka kıymetli işleri yaptıklarında Denizliye gelmek sizlerle birlikte olmak nasip olur. Hayırlı olmasını diliyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı .

  Ardından konuşan Bıyıklı arsasını bize veren arsa sahiplerine , projede görev yapan mimar ve mühendislerime , Denizli Belediyesine, bekçisinden şantiye şefine kadar çalışan ve emeği geçen tüm personelime ve daire alan herkese , bizi burada yalnız bırakmayıp gelen bütün arkadaşlarımıza  çok teşekkür ederim . " Ev alma komşu al "Hadis-i Şerifini hatırlattı . Komşu çok kıymetli İnşallah yaptığımız bu sitede Allah-u Teala hayırlı komşular nasip eder . Bize bu imkanları veren rahmetli Enver Ören ağbimizide bir kez daha rahmetle yaad ediyorum . Bugüne kadar Türkiye genelinde 1738 dairenin anahtar teslimini gerçekleştirdik Ayrıca 950 dairelik devam eden projelerimiz tüm hızıyla sürüyor. Amacımız devam eden projelerimizi bir an evvel tamamlayarak sahiplerine ulaştırmak. Huzurlu İnşaat’ın başarısının altında güler yüz ve tatlı dil var. Tenkit, sertlik ve kızma asla ve asla yok.

Türkiye’nin dört bir yanında biten projelerin yanında, Denizli dışında Karabük, Kütahya, Turgutlu, İstanbul ve Samsun projelerinin de devam ettiğini, bunları da en kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini ifade eden Bıyıklı, Vatandaşlarımızı en modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Anahtar tesliminin ardından kurdeleler kesildi ve katılımcılara yemek ikram edildi . 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye