Huzurlu İnşaat'tan Kütahya'da 106 Dairelik Yatırım

 HUZURLU İNŞAAT’TAN KÜTAHYA’DA 106 DAİRELİK 2.ETAP YATIRIMI  

KÜTAHYA (İHA) – Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde faaliyet gösteren Huzurlu İnşaat tarafından Kütahya'nın 100. Yıl Mahallesi'nde yapılacak olan 106 dairelik Huzurlu Kampus projesinin temeli törenle atıldı.  

       Üniversiteye yakınlığı nedeniyle Huzurlu Kampus adını alan projenin temel atma tçrenine Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı,Yunus Arvas ,  Ahmet Aksongur , Durmuş Mermer Sahibi Metin Arvas ,Huzurlu İnşaat Kütahya Temsilcisi Ahmet Bayrak ,  Süleyman Bilir ve çok sayıda katıldı.

     İlk olarak konuşan Ahmet Aksongur, Huzurlu İnşaat'ın Kütahya’da yaptığı evler için yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür etti. Kütahya’ya Huzurlu İnşaat  yatırımların devamını beklediklerini söyledi .

Sonra Konuşan  Yunus Arvas ;

‘’Huzurlu İnşaat’ın Türkiye genelinde yaptığı projeleri büyük bir gurur ile takip ediyoruz Yaptıkları çalışmalarda gösterdikleri özenli çalışmayı takdire değer buluyorum . Başta Bayram Bıyıklı bey ve emeği geçen tüm çalışanlarına huzurlarınızda teşekkür ediyorum . Başarılarının devamını diliyorum ‘’
 

1738 DAİRE SAHİPLERİNİ BULDU . FİRMAMIZ ERKEN TESLİM İLE ANILIYOR .

Ardından Söz Alan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı

Bize bu imkanları veren rahmetli Enver Ören ağbimizi de bir kez daha rahmetle yaad ediyorum . Emeği geçen her arkadaşıma ,  ayrıca Kütahya Belediyesine teşekkür ederim . Hayırlı insanlar hayırlara vesile olur. Arkadaşlarımızla beraber yaptığımız projeler ile vatandaşımızı kaliteli ev sahibi yapıyoruz , ayrıca her şantiyede  kendimizle yarışıyoruz ve bize verilen zamandan evvel vatandaşlarımıza dairelerini teslim ediyoruz . Kaliteden asla taviz vermeden projelerimize devam ediyoruz . Aynı mahallede 65 dairelik 1. etabın anahtarlarını geçen yıl teslim ettik İskanını aldık , teslim ettiğimiz 1.etap inşaatmızı takip etmeye devam ediyoruz , çok şükür örnek bir site haline geldi . Bugüne kadar Türkiye genelinde 1738 dairenin anahtar teslimini gerçekleştirdik Ayrıca 950 dairelik devam eden projelerimiz tüm hızıyla sürüyor. Amacımız devam eden projelerimizi bir an evvel tamamlayarak sahiplerine ulaştırmak. Huzurlu İnşaat’ın başarısının altında güler yüz ve tatlı dil var. Tenkit, sertlik ve kızma asla ve asla yok.

Türkiye’nin dört bir yanında biten projelerin yanında , Kütahya’nın dışında ,Karabük, Turgutlu ,İstanbul ve Samsun projelerinin de devam ettiğini, bunları da en kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini ifade eden Bıyıklı, Vatandaşlarımızı en modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Yeni temelini attığımız Huzurlu Kampus  projenin lansmanı mayıs ayında yapılacak . Herkezi lansman fiyatlarından yararlanmaya  davet ediyorum . Topraktan girenlerin daha çok kazanacağını belirtmek isterim . Bu projenin her zaman  kazandıracağını, imkanı olan herkese bu dairelerden almalarını tavsiye ederim . Attığımız bu temel Hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 


  Huzurlu İnşaat'ın 1+1 106 dairelik 2.Etap Konutları'nın 15 ayda tamamlanması planlanıyor.(EFE)


Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye