HUZURLU KAMPÜS KARABÜK TESLİM EDİLDİ .

HUZURLU KAMPÜS KARABÜK TESLİM EDİLDİ .

KÜÇÜK YATIRIMLAR BÜYÜK KAZANCA DÖNÜŞTÜ KİRALAR 850 TL

 2009 yılından bu yana Anadolu’da binlerce konuta imza atan,  en son İstanbul Beylikdüzü’nde geliştirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen Huzurlu İnşaat, şimdi de Karabük’te Huzurlu Kampüs projesininin anahtar teslim törenini yapıyor.

Türkiye’nin farklı illerinde yaklaşık 3.000 konut inşa eden Huzurlu İnşaat, şimdi de Anadolu’da devlet memurlarına ve öğrencilere yönelik geliştirdiği Huzurlu Kampüs projesleriylee dikkat çekiyor . 10 Eylül Cumartesi Günü Huzurlu Kampüs projesinin anahtar teslim törenini gerçekleştirdi. Projede 136 daire ve 5 ticari ünite bulunuyor . Huzurlu Kampüs Karabük , Kamu Kurum çalışanları ve öğrencilerin yanı sıra konut alıcılarına da büyük avantaj sağlıyor .

 YUSUF YILDIZ

‘’Yapılan tesis için Memleketli biri olarak teşekkür ederim . İnşallah yaptığınız eser ile insanlar yıllar boyunca size dua edecek’’ .  dedi.

 İRFAN KİBAR

‘’Hepiniz hoş geldiniz . İlk olarak sizlere 1300 adet İslam aliminin eserlerinden oluşmuş ‘’TAM İLMİHAL SAADETİ EBEDİYE ‘’ kitabını ve az okumayı sevenlere ‘’İSLAM AHLAKI’’ kitabını  tavsiye ediyorum her şeyin başı ilimdir . Herkesin bu kitaplardan okuyarak faydalanması kıymetini bilmesi çok iyi olur . Bize güvenerek bu daireleri alan herkese teşekkür ederim . Hayırlı Mübarek olsun’’dedi

BAYRAM BIYIKLI; “HUZURLU KAMPÜS KARABÜKTE KİRALAR  850 TL’YE VERİLİYOR ”

Öcelikle Karabük Belediyesine , bu arsayı bize veren toprak sahiplerine , bize güvenerek buradan daire alan müşterilerimize, emeği geçen mimar , mühendislerime ve tüm çalışan iş arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim diyerek sözlerine başladı .

Farklı bir konseptte proje geliştirdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; “Bugüne dek; Manisa’dan Afyon’a, Denizli'den Edirne’ye, Samsun’dan Kütahya’ya Turgutlu'dan Kırklareli'ne, Pınarhisar'dan Boyabat'a, Başmakçı’dan Uzunköprü'ye, Merzifon’a kadar birçok noktada konut projelerine imzamızı attık. Son olarak İstanbul Beylikdüzü’nde 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara’da son daireleri avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuyoruz. Yeni imzalarını atmak üzere olduğumuz Bostancı , Güneşli ve Beylikdüzün’de yaklaşık 700 daire önümüzdeki günlerde temelleri atılacak . Huzurlu İnşaat giderek büyüyor . Büyümemize imkan veren devletimize ve hükümetimize teşekkür ederiz .Allah-u Teala birliğimizi , istikrarımızı bozmasın .

 Bu Projemizde de daire sahiplerine tapularını teslim ettik , iskanlarını aldık. Şimdi de Anadolu’da Huzurlu Kampüs projelerimizle devlet memurlarımıza, üniversite öğrencilerimizin yanı sıra bölge halkına emsalsiz yatırım fırsatı sunuyoruz. Karabük  Huzurlu Kampüs projemizde kiralar 850 TL’den başlıyor , kiraya veriliyor. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüştüğü bu avantajlı projeden daire almanızı tavsiye ediyorum.  Şehir merkezleri ve üniversiteye  yakın Huzurlu Kampüs projemizi  Samsun ve Kütahya’ da  devam ettiriyoruz. Merkezi noktalarda yer alan projelerimiz üniversitelere yakınlığı sebebiyle Kamuda görev yapan memurlarımıza ve öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Bölge halkına, memurlarımıza ve ülkemizin teminatı gençlere yatırım yapmaktan mutluyuz” Karabükte’ki tüm engellemelere rağmen, karalama kampanlarına rağmen , bitmez bu iş demelerine rağmen , çok şükür anahtarları teslim ediyoruz’’ dedi 

Devlet Kurumlarına ve üniversiteye yakınlığı nedeniyle  Kamu Kurum çalışanları ve öğrenci aileleri tarafından tercih edilen Karabük Huzurlu Kampüs projesinde 1+1 136 daire ve 5 adet dükkan yer alıyor.  
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye