KÜTAHYA KAMPÜS'TE ERKEN TESLİM SEVİNCİ

2009 yılından bu yana Anadolu’da binlerce konuta imza atan,  en son İstanbul Beylikdüzü’nde geliştirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen Huzurlu İnşaat, Kütahya'da 106 daireden oluşan Huzurlu Kampüs Residence projesinde 23 ay öncede anahtar teslimini gerçekleştirdi.

Huzurlu yapılar için Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösterdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, “Vatandaşlarımızı modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüştüğü Kütahya’da Huzurlu Kampüs Residence projelerimizle; devlet memurlarımıza, üniversite öğrencilerimizin yanı sıra bölge halkına emsalsiz yatırım fırsatı sunduk. Mübarek bir ay olan ramazan ayında anahtar teslimlerini gerçekleştiriyoruz. Projemizden daire alanlar konutlarında güle güle otursunlar. Firma olarak Huzurlu Marmara Beylikdüzü  projelerimizi yakın zamanda hayata geçireceğiz. Bostancı ve Güneşli projelerimizde ise çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Anadolu’da Şehir merkezleri ve üniversiteye yakın bir diğer Huzurlu Kampüs projemiz  Samsun’da  devam ediyor. Merkezi noktalarda yer alan projelerimiz üniversitelere yakınlığı sebebiyle Kamuda görev yapan memurlarımıza ve öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Bölge halkına, memurlarımıza ve ülkemizin teminatı gençlere yatırım yapmaktan mutluyuz. Tekrar hayırlı olsun.” dedi. 

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip  dairelerin yer aldığı proje; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Residence’de ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor.

 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye