HUZURLU İNŞAAT 108. AYLIK TOPLANTISINI DÜZENLEDİ .

HUZURLU İNŞAAT 108. AYLIK TOPLANTISINI DÜZENLEDİ .

Toplantıya Konuk olarak Marmara Üniversitesi Tarih Profesörü Ahmet Şimşirgil katıldı

 

Huzurlu İnşaat 01/08/2017 Salı günü 108.  olağan aylık toplantısını düzenledi .

Toplantıda İnşaat sektörü beklentileri , piyasalardaki güncel durum , yılın son çeyreğinde piyasa beklentileri gibi konular masaya yatırıldı . Her ay bir konuğun davetli olduğu toplantıya Temmuz ayında Marmara Üniversitesi Tarih Profesör’ü Ahmet Şimşirgil katıldı . 

Toplantıya Anadolu da ve İstanbul Merkezde görev yapan Mimar - Mühendisler  , Pazarlama ve İş Güvenliği ekipleri bir araya geldi .

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı ;

‘’ Sektörümüz 200’den fazla alt sektöre ivme kazandıran , ekonomi için önemli bir sektör .Bu sebeple kendimizi geliştirip her çalışanımıza tecrübelerimizi aktarmak için her ay bir defa 9 yıldır düzenli bir şekilde bir araya geliyoruz . Teknik ekip , pazarlama ve iş güvenliği bölümlerinin bir araya gelmesiyle müşterilerin, iş verdiğimiz taşeronların ve çalışanlarımızın beklentilerinin daha iyi anlaşılması ve bu bilgilerin ışığında daha sağlıklı , kullanışlı işler çıkarmak için yapılması gerekenleri istişare ediyoruz . Böylelikle hem sektördeki gelişmeleri ve mevzuatları yakından takip ediyor hem de hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz . Bu ayki toplantımıza katılan Sayın Şimşirgil, Osmanlı Tarihi , günümüzde yaşanan güncel olaylar ve coğrafyamızla alakalı önemli konulardan hoş sohbetiyle bahsederek bizi aydınlattı . En kısa zamanda tekrar aramızda görmeyi arzu ediyor kendisine teşekkür ediyoruz  ‘’ dedi . 
Huzurlu İnşaat Emlak © 2012 Tüm Hakları Saklıdır | Künye